Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Real Avid

Wyciory i Sznury

Zestaw szczotek i skrobaków Real Avid Accu-Grip Picks & Brushes (AVPBS)

75,00 zł
Real Avid Accu-Grip Picks & Brushes (AVPBS) to zestaw sześciu, specjalnych szczotek i skrobaków, przeznaczonych do czyszczenia trudno dostępnych powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, gdzie gromadzą się osad i...
Śrubokręt rusznikarski Real Avid Smart Drive 90 Gunsmith Bit Driver Set (AVSD90) Śrubokręt rusznikarski Real Avid Smart Drive 90 Gunsmith Bit Driver Set (AVSD90)
-13%
Limitowana oferta specjalna
Narzędzia
Real Avid Smart Drive 90 Gunsmith Bit Driver Set (AVSD90) to profesjonalny zestaw narzędzi rusznikarskich, składających się oprócz dużego i małego śrubokręta z magnetyczną końcówką na bity oraz 87 wykorzystywanych w...

Real Avid to amerykańska firma, której głównym obszarem działalności są różnego rodzaju akcesoria strzeleckie. Firma z siedzibą w Plymouth w Minnesocie została założona przez pasjonatów, dla pasjonatów i u jej podstaw leży idea robienia najlepiej tego, co się lubi. Marka Real Avid aktywnie wspiera świat strzelecki, a wśród jej ambasadorów jest wielu utytułowanych zawodników i instruktorów strzelectwa dynamicznego.

Ofertę marki Real Avid można podzielić na kilka kategorii. Ta najobszerniejsza, z którą zazwyczaj kojarzona jest firma, to specjalistyczne narzędzia, przeznaczone do bieżących napraw i regulacji broni palnej. Przyrządy pozwalające na bezproblemowe wybijanie nietypowych pinów, regulację przyrządów celowniczych, czy odkręcanie niestandardowych nakrętek – wszystko to oferuje amerykański producent. W szerokiej gamie produktów znaleźć można także multitoole i narzędzia łączące w sobie wiele z tych funkcji i przeznaczonych do konkretnej rodziny broni, np. ar15, czy colta 1911. Tego typu narzędzie świetnie spisze się na strzelnicy i pomoże usunąć wszystkie możliwe, bieżące awarie.

Drugą kategorią wyrobów Real Avid jest chemia oraz przyrządy służące czyszczeniu broni. W ofercie amerykańskiej marki znajdziemy dosłownie wszystko co może być potrzebne do prawidłowego dbania o swoją broń palną – chemię dzięki której z łatwością pozbędziemy się wszelkich osadów i brudu, oleje, które nasmarują ruchome elementy, a także specjalne produkty, które zabezpieczą broń przed korozją i wszelkimi niechcianymi nalotami. Rzecz jasna Real Avid oferuje także narzędzie takie jak szczotki i wyciory, za pomocą których użyjemy wyżej wymienionej chemii, a także wygodne maty, na których bezpiecznie ułożymy rozkładaną broń, także z nadrukami, przedstawiającymi schematy ich rozkładania. Ponadto w asortymencie produktów Real Avid znaleźć można m.in. torbę przeznaczoną na zestaw do czyszczenia broni, czy stojaki które usprawnią ten proces.

Real Avid to marka, która nastawiła swoją produkcję na konkretne, wąskie pole strzeleckiego sportu i dzięki temu, robi to najlepiej jak to tylko możliwe. Po narzędzia amerykańskiej firmy chętnie sięgają strzelcy na całym świecie, a także profesjonalni rusznikarze, wykorzystujący je w codziennej pracy. Również przedmioty służące czyszczeniu i konserwacji broni cieszą się dużą popularnością, ze względu na łatwość użycia i świetne efekty. Jeśli więc uprawiasz sport strzelecki, koniecznie zapoznaj się z ofertą Real Avid dostępną w sklepie e-militaria.pl. W szerokiej gamie produktów z pewnością znajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się