Filtruj produkty przez:

Kategorie
więcej ... mniej
Cena
59 259
Producenci
Rozmiar
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej

Spodenki

Krótkie spodenki popularnie nazywane szortami to niewątpliwie podstawowy element ubioru w letnich porach roku lub w gorącym klimacie. Oczywiście spodenki taktyczne przewyższają casualowe konstrukcje pod względem funkcjonalności. Wygodne kieszenie cargo, ergonomiczny krój oraz często lekki, rozciągliwy materiał znacznie ułatwiają życie podczas upałów i doskonale łączą w sobie komfort z funkcjonalnością bojówek i spodni taktycznych. Oprócz spodenek taktycznych Helikona, Claw Gear czy 5.11 w ofercie znajdziecie stylizowane klasyczne szorty takich producentów jak Surplus czy Brandit.

 • Spodenki Surplus

  Spodenki Surplus

  Krótkie spodnie Surplus. Szeroka oferta krótkich spodnie niemieckiej firmy Surplus. Spodenki Surplus wykonane są ze 100% bawełny, świetnie sprawdzą się wiosną i latem. Wszystkie spodenki Surplus wykonane są w stylu Vintage, czyli są fabrycznie postarzane. Nadaje im to im to indywidualny charakter. Komfortowe i stylowe, dla wszystkich lubiących militarne klimaty.

 • Spodenki Helikon

  Spodenki Helikon

  Pełna oferta krótkich spodni Helikon. Spodenki Helikon świetnie sprawdzą się w cieplejszych porach roku, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i komfortem noszenia. Dostępne w wielu kolorach i różnych krojach zaczynając do klasycznych spodenek BDU, przez krótkie spodnie CPU, kończąc na spodenkach UPT i OTP. Szczególnie polecamy krótkie spodnie Helikon UTP charakteryzują się one świetną funkcjonalnością, atrakcyjnym wyglądem oraz wysokim komfortem użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Spodenki Vertx

  Spodenki Vertx

 • Spodenki Magnum

  Spodenki Magnum

 • Spodenki Claw Gear

  Spodenki Claw Gear

 • Spodenki Brandit

  Spodenki Brandit

 • Spodenki Pentagon

  Spodenki Pentagon

 • Spodenki 5.11

  Spodenki 5.11

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie