Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Nite Ize

Nite Ize

Karabińczyk Nite Ize - S-Biner MicroLock - Czarny 2 szt - LSBM-01-2R3

28,00 zł
Karabinki S-Biner pomysłu amerykańskiej firmy Nite Ize. Konstrukcja wykonana z wytrzymałej i odpornej na warunki atmosferyczne stali nierdzewnej zapewnia ogromną funkcjonalność i tak naprawdę tylko wyobraźnia...
Nite Ize

Karabińczyk Nite Ize - SideLock S-Biner 2 - Czarny - LSB2-01-R3

23,00 zł
Karabinki S-Biner pomysłu amerykańskiej firmy Nite Ize. Konstrukcja wykonana z wytrzymałej i odpornej na warunki atmosferyczne stali nierdzewnej zapewnia ogromną funkcjonalność i tak naprawdę tylko wyobraźnia...
Nite Ize

Nite Ize S-Biner Ahhh Bottle Opener - Czarny SBO-03-01

22,00 zł
Wykonany ze stali nierdzewnej, w pełni funkcjonalny lekki karabinek z funkcją otwieracza do kapsli.
Nite Ize

Nite Ize Brelok / Micro-tool DoohicKey ClipKey Tool - Stalowy - KMTCK-11-R3

24,99 zł
DoohicKey - brelok / micro-tool wyprodukowany przez amerykańską firmę Nite Ize. Wykonany został z jednego kawałka stali nierdzewnej o grubości 2,5 mm.
Nite Ize

Nite Ize S-Biner Ahhh Bottle Opener - Stainless SBO-03-11

22,00 zł
Wykonany ze stali nierdzewnej, w pełni funkcjonalny lekki karabinek z funkcją otwieracza do kapsli.
Nite Ize

Nite Ize S-Biner BigFoot KeyRack Locker - Stalowy - KLKBF-11-R6

52,00 zł
Użyteczny brelok do kluczy BigFoot KeyRack Locker wykonany ze stali nierdzewnej. Wyprodukowany przez amerykańską firmę Nite Ize.
Linki i Troki

Troki Nite Ize Gear Tie 32 inch Pro Pack Czarne - Zestaw 6 szt - GTPP32-01-R8

99,00 zł
Zestaw multifunkcjonalnych uchwytów do troczenia i zabezpieczania ekwipunku Gear Tie amerykańskiego producenta Nite Ize.
Nite Ize

Karabińczyk Nite Ize - Plastic S-Biner Size 2 - Czarny SBP2-03-01BG

9,00 zł
Karabinki S-Biner pomysłu amerykańskiej firmy Nite Ize. Konstrukcja wykonana z wytrzymałego i lekkiego tworzywa sztucznego zapewnia ogromną funkcjonalność i tak naprawdę tylko wyobraźnia użytkownika ogranicza...

Nite Ize – to amerykańska firma produkująca latarki, karabinki oraz drobne akcesoria użytku codziennego. Marka została założona ponad trzydzieści lat temu, w 1989 roku przez Ricka Case’a, początkowo pod nazwą RCP Enterprises. Pierwszym jej produktem był Headband mini flashlight holder – opaska, która pozwalała na używanie niedużej latarki jako czołówki. Historia przedsiębiorstwa zaczęła się tak jak wielu podobnych – od świetnego pomysłu i niedużego warsztatu w prywatnym domu. Sam twórca mówi o swoim sukcesie tak: „You have to be passionate, have faith in what you are doing, and be persistant.” – „Musisz mieć pasję, wiarę w to co robisz i być wytrwały”. Ta recepta na sukces niewątpliwie się sprawdziła. Od jednego produktu i małego przydomowego warsztatu, w ciągu nieco ponad trzydziestu lat firma stała się ogromnym producentem sprzedającym na całym świecie ponad pięćset różnego rodzaju wyrobów.

Sześć lat po rozpoczęciu działalności marki dołączył do niej pierwszy stały pracownik – Mike Boyd, pełniący dziś funkcję jej prezesa. W 1998 roku wystartowała strona internetowa Nite Ize. Na przełomie wieków, w 2001 roku firma znacznie rozszerzyła swoją działalność. Poza akcesoriami do latarek w asortymencie pojawiły się też inne produkty oparte na technologiach mobilnych i LEDach. Pięć lat później siedziba marki przeniosła się do Boulder, gdzie funkcjonuje do dziś.

Kolejne lata to stały rozwój Nite Ize, zarówno pod względem zajmowania nowych sektorów rynku i pozyskiwania następnych dystrybutorów na całym świecie, jak i projektowania innowacyjnych produktów. Jednym z kultowych wyrobów firmy jest zaprezentowany w 2008 roku Original Gear Tie – prosty system wiązania przewodów etc. Produkt ten doskonale pokazuje filozofie Nite Ize – tworzenie bardzo prostych, ale jednak wyjątkowo trwałych oraz praktycznych przedmiotów, które naprawdę ułatwiają codzienne życie. Kolejny znany produkt marki to Steelie – system montażu akcesoriów mobilnych, dziś chętnie kopiowany także przez innych producentów. Lata rozwoju doprowadziły Nite Ize do miejsca w którym znajduje się dziś, a więc bycia jednym z liderów rynku i tworzenia wysokiej klasy akcesoriów dystrybuowanych na całym świecie. O najwyższej jakości produktów świadczy słynna Worry Free Guarantee gwarantowana przez markę.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wyrobów amerykańskiej producenta. Breloki, karabinki, akcesoria do latarek, ale także klasyczne produkty takie jak choćby wzmiankowany wcześniej Gear Tie – wszystko to znajdziesz w asortymencie Nite Ize. Jeśli więc szukasz wysokiej jakości drobiazgów, które niewątpliwie pomogą Ci organizować codzienne przedmioty i trochę usprawnią najprostsze czynności, na pewno spodoba Ci się oferta firmy z Colorado.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się