Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Kolor
Wybierz pojemność
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,8/5)Bazuje na 32 ocenach produktów i na 20 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Latarki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą latarek LED, latarek czołowych i wytrzymałych latarek taktycznych. W ofercie posiadamy produkty renomowanych firmy latarki Armatek, latarki Olight czy latarki Mactronic. Szczególnie polecamy wysokiej jakości latarki LED Army Tec, ta kanadyjska firma posiada w swojej ofercie bardzo nowoczesne latarki, wykorzystujące bardzo wydajne źródło światła w postaci diody LED. Wszystkie latarki Army Tek objęte są 10-letnią gwarancją. Latarka ledowa Army Tek sprawdzi się doskonale w wojsku i policji. Dla miłośników outdooru i nocnych wędrówek, przygotowaliśmy szeroką ofertę latarek czołowych tzw czołówek. Latarka czołowa to również niezbędne wyposażenie biegacza. Dzięki niej nie tylko oświetlisz sobie drogę w nocy, ale także poprawisz swoje bezpieczeństwo. Przy wyborze latarki bardzo ważne jest jej zasilanie, w ofercie posiadamy latarki led i czołówki na baterie AA, AAA lub CR123, a także modele zasilane akumulatorami. Latarka akumulatorowa to niezwykle wygodne rozwiązanie, ważne jest jednak, aby akumulator był wymienny, a sama latarka led, była przystosowana do pracy zarówno na akumulatorze jak i na bateriach.
Czytaj więcejPokaż mniej

Latarki – to obowiązkowy element każdego EDC. Dobre źródło światła, nie tylko pomoże wykonywać wszelkie czynności nocą, ale także może okazać się nieodzowne np. podczas niespodziewanych awarii, czy wykonywania wszelkiego rodzaju napraw.

Wybór odpowiedniej latarki jest kluczowy dla komfortu jej użytkowania. Zastanawiając się nad odpowiednią dla własnych potrzeb, należy wziąć pod uwagę jej typ, rozmiar, moc, czy sposób zasilania.

Do dużej liczby aktywności, np. wykonywania prac obozowych, marszu lub działań taktycznych doskonale sprawdzą się latarki czołowe, popularnie zwane czołówkami. Zyskały one popularność w drugiej połowie dwudziestego wieku, ewoluując z typowego wyposażenia górników, po przedmiot używany powszechnie przez turystów, alpinistów i grotołazów. Największą zaletą czołówek jest oczywiście to, że do ich obsługi nie potrzeba rąk. Dzięki temu bez żadnego problemu można wykonywać wszelkiego rodzaju prace nie zaprzątając sobie głowy sposobem ich oświetlenia. Co więcej, tego typu latarki nie musimy każdorazowo chować do kieszeni lub plecaka. Wystarczy ją wyłączyć, a gdy znów będzie potrzebna znów będzie gotowa do pracy. Czołówki zazwyczaj posiadają także bardzo oszczędne tryby pracy. Mimo małej mocy, przy takim świetle spokojnie jesteśmy w stanie wykonywać większość czynności. Dzięki znacznie wydłużonemu czasowi pracy, latarkę w tym trybie możemy używać jako np. metodę zwiększenia swojego bezpieczeństwa na drodze, poruszając się pieszo, czy na rowerze. Z tych powodów czołówki stanowią bardzo częsty wybór sportowców, np. biegaczy.

Latarki LED klasycznego typu wyposażone w mocne, nowoczesne diody, stanowią niezawodne źródło światła w każdych warunkach. To nieodzowny element wyposażenia funkcjonariuszy służb mundurowych, ale także przydatny drobiazg, który ułatwi wiele codziennych czynności. W naszej ofercie proponujemy wyroby najlepszych producentów tego rodzaju sprzętu. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje ArmyTek. Wszystkie latarki tej amerykańskiej marki objęte są dziesięcioletnią gwarancją, a jakość sprawia, że stanowią częsty wybór profesjonalistów i hobbystów na całym świecie.

Kupując odpowiednią dla siebie latarkę, poza parametrami takimi jak rozmiar, moc, czy czas pracy, warto wziąć również pod uwagę sposób jej zasilania. Producenci stosują różnego rodzaju baterie i akumulatory. Od użytego typu (np. AA, AAA, CR123, 14500 i wiele innych) zależy nie tylko czas jej pracy, ale również dostępność danego rodzaju baterii w sklepach. Może wydawać się to niezbyt istotne, jednak zwiedzając niektóre regiony świata może okazać się, że dostanie mniej typowych akumulatorów graniczy z cudem. Ważne również, by używany w latarce akumulator dało się wyjąć i zastąpić baterią. Dzięki temu w przypadku jego uszkodzenia wciąż możliwe będzie korzystanie z naszego źródła światła.

W ofercie e-militaria.pl posiadamy szeroki asortyment latarek najlepszych producentów tego typu sprzętu. Firmy takiej jak ArmyTec, Mactronic, Petzl lub Olight to marki znane na całym świecie i cenione ze względu na jakość produkowanych akcesoriów. Po ich latarki sięgają profesjonaliści (żołnierze, funkcjonariusze rozmaitych służb mundurowych, czy mechanicy), jak i hobbyści. Jeśli więc szukasz latarki dla siebie, zapoznaj się z nasza ofertą i wybierz coś, co idealnie nada się do Twoich potrzeb.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się