Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Mystery Ranch

Plecaki Mystery Ranch

Plecak Mystery Ranch 2 Day Assault - Forest

1 069,00 zł
Mystery Ranch 2 Day Assault to uniwersalny plecak o pojemności 27 litrów, który nawiązuje oryginalnym wzornictwem i rozwiązaniami konstrukcyjnymi do kultowego modelu z linii militarnej 3 Day Assault.
Czapki Patrolówki

Czapka Mystery Ranch Ranch Rider Trucker Retro Hat - Czarna

109,99 zł
Czapka z daszkiem Mystery Ranch Ranch Rider Trucker Retro Hat w kolorze czarnym, wzorowana na klasycznych czapkach kierowców ciężarówek. Dzięki panelom z syntetycznej siatki czapka jest idealna na letnie upały.

Mystery ranch – to amerykańska firma zajmująca się produkcją wysokiej klasy plecaków turystycznych. Historia marki rozpoczęła się ponad czterdzieści lat temu. Wtedy to twórcy – Dana Gleason i Renee Sippel-Baker po raz pierwszy wspólnie pracowali nad zbliżonymi produktami. Renee został zatrudniony przez Gleasona jako krawiec produkcyjny w jego pierwszej firmie – Kletterwerks. Tworzenie bardzo dobrych plecaków stale umacniało pozycję marki na rynku. Umożliwiło również późniejsze tworzenie specjalistycznych systemów przenoszenia aparatów i elektroniki, dla Mojo/Quest Systems. Sześć lat od rozpoczęcia współpracy Dana i Renee otworzyli nową firmę – Dana Design. Marka zajmująca się produkcją plecaków przez lata wyznaczały rynkowe standardy, a systemy takie jak wewnętrzny stelaż ArcFlex na zawsze zrewolucjonizowały branżę. Przez lata nazwa Dana Design stała się synonimem świetnej jakości i komfortu.

W latach dziewięćdziesiątych firma Gleasona i Sippel-Bakera notowała szczyty popularności. Marka posiadała trzy fabryki w Montanie, zatrudniała ponad dwustu pracowników, a sieć dystrybucji obejmowała niemal cały świat. Potrzeba dalszego rozwoju ostatecznie doprowadziła do sprzedaży Dana Design na rzecz K2 Corporation w 1995 roku. Twórcy marki na kilka lat przestali projektować i tworzyć kolejne produkty. Z czasem jednak wczesna emerytura zaczęła im doskwierać. Kiedy córka Gleasona – Alice, poprosiła go o zaprojektowanie jej nowej torby biodrowej, udał się do swojej warsztatu i stwierdził, że wciąż wiele świetnych projektów czeka na zaprezentowanie ich światu. Wtedy Dana podjął decyzję o powrocie na rynek.

Mystery Ranch zostało założone przez Dana Gleasona i Renee Sippel-Bakera dokładnie w dwutysięcznym roku. Wprowadzenie kilku nowych, rewolucyjnych produktów (m.in. stworzony dla córki Mystery Ranch's lumbar wrap czy systemu NICE i SATL) doprowadziło w cztery lata później do zainteresowania produktami firmy ze strony elitarnej jednostki Navy SEALs. Tak rozpoczęła się historia związku amerykańskiej marki z branżą militarną i taktyczną, która okazała się bardzo istotną zmianą w funkcjonowaniu producenta.

Ogromna informacja zwrotna otrzymywana od żołnierzy i operatorów jednostek specjalnych dała projektantom jeszcze większe możliwości rozwoju, udoskonalania produktów i rozumienia potrzeb wymagających klientów. To właśnie to doświadczenie przełożyło się na późniejsze projektowanie kolejnych, nowych linii produktowych, dla specyficznych zastosowań. Firma postanowiła również zmienić profil działalności na sprzedaż bezpośrednią, by samemu decydować o produkowanych projektach, umożliwiając również dużą indywidualizację zamówień.

Wszystkie wspomniane zmiany, oraz wybicie się Mystery Ranch na pełną niezależność, doprowadziły do marki, którą znamy dziś. Cele firmy nie zmieniły się w istocie od ponad czterdziestu lat. Wciąż głównym założeniem pozostaje dostarczanie klientom najwytrzymalszych, doskonałych jakościowo i komfortowych produktów. Zmienił się wyłącznie profil asortymentu marki. Obecnie duża część produktów Mystery Ranch to wyroby przeznaczone do użytkowania przez służby mundurowe, myśliwych, strzelców etc. Wciąż znaczny udział w asortymencie marki mają plecaki turystyczne, górskie itd. Firma wciąż się rozwija wprowadzając do oferty nowe modele, a także zdobywając kolejne segmenty rynku i zyskując nowych przedstawicieli oraz klientów na całym świecie. Plecaki amerykańskiego producenta cieszą się uznaniem i zaufaniem profesjonalistów (m.in. funkcjonariuszy służb, żołnierz itd.) oraz hobbystów.

W ofercie naszego sklepu proponujemy państwu szeroki wybór produktów Myster Ranch. Duży asortyment plecaków turystycznych i militarnych sprawia, że niemal każdy może znaleźć model odpowiadający jego potrzebom. Warto zwrócić uwagę np. na kultowy model 2 Day Assault, od lat cieszący się niesłabnącą popularnością na rynku. Jeśli więc potrzebujesz wysokiej klasy plecaka, który sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach, na pewno zechcesz zapoznać się z ofertą Mystery Ranch.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się