Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
więcej... mniej
Rozmiar
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,8/5)Bazuje na 50 ocenach produktów i na 26 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Mil-Spec Monkey

Mil-Spec Monkey – to amerykańska firma zajmująca się produkcją akcesoriów militarnych i taktycznych, ze szczególnym naciskiem na naszywki czyli tzw. morale patche. Swoją nazwę marka zawdzięcza twórcy, który w młodości zarabiał na życie jako DJ Monkeyboy. Co prawda po przeprowadzce porzucił on ten rodzaj pracy, jednak ze względu na swój nieduży wzrost i zwinność uznał, że nietypowy pseudonim do niego pasuje i zaczął go używać (w formie skróconej do samego Monkey).

Choć twórca działa w branży taktycznej, jego główne umiejętności związane są ze sztuką i projektowaniem. Po ukończeniu studiów dołączył on do Army Game Project team na dobre wiążąc się z przemysłem zbrojeniowym. Jako, że Monkey darzy wyjątkowym szacunkiem wszystkich funkcjonariuszy służb mundurowych (sam w młodości chciał wstąpić do armii USA) postanowił wykorzystać swój talent, by w jakiś sposób im się przysłużyć. Choć połączenie tak odległych branży może wydawać się karkołomne, młody grafik szybko znalazł sposób na osiągnięcie celu. Sposobem tym było projektowanie i wykonywanie morale patchy. Sam twórca mówi o swojej misji: „Wiem, że nie zmienią one świata, jednak jestem szczęśliwy widząc, że dzięki nim na twarzy osoby pełniącej służbę pojawia się uśmiech, mimo że sytuacja nie zawsze jest najlepsza”.

To właśnie morale patche – często zabawne, ironiczne, bądź prześmiewcze naszywki przeznaczone do umieszczania na mundurze i elementach oporządzenia – są głównym produktem firmy Mil-Spec Monkey. W ofercie marki znajdują się setki różnego rodzaju wzorów. Wszystkie charakteryzują się niepowtarzalnym, interesującym designem, oraz wysoką jakością wykonania. Poza naszywkami firma wykonuje także mniejsze elementy oporządzenia, takie jak ładownice, paski rękawiczki, a także elementy ubioru.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką gamę morale patchy amerykańskiego producenta. Jeśli chcesz w jakiś sposób „wyróżnić się z tłumu”, dodać oryginalny element do swojego wyposażenia, Mil-Spec Monkey na pewno ma w swoim asortymencie coś dla Ciebie. Bardzo szeroki wybór wzorów powoduje z kolei, że każdy znajdzie wśród naszywek coś idealnie trafiającego w jego gusta.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się