Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Kolor
Rozmiar
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Śpiwory Carinthia

Śpiwory wojskowe i śpiwory turystyczne austriackiej firmy Carinthia. Wysoka jakość wykonania sprawiła że śpiwory Carinthia są szeroko wykorzystywane przez jednostki wojskowe w całej europie. Carinthia oferuje śpiwory wojskowe, zapewniające komfort w ekstremalnie niskich temperaturach nawet do – 20 stopni. Tym co wyróżnia śpiwory Carinthia jest wysoka jakość wykonania oraz wypełnienie Gloft, które zapewnia bardzo dobre właściwości izolacyjne które nie traci swoich właściwości nawet gdy jest mokre. Wszystkie śpiwory Carinthia produkowane są w Europie. Bez względu czy potrzebujesz mały i lekki śpiwór przeznaczony na letni biwak, czy bardzo ciepły śpiwór na ekstremalną, zimową wyprawę survivalową, w ofercie naszego sklepu z militariami znajdziesz coś dla siebie.
Czytaj więcejPokaż mniej
Śpiwory Carinthia

Śpiwór Carinthia Defence 4 185 (-15/-35C) - Olive

1 149,00 zł
Defence 4 to najpopularniejszy i najlepiej sprzedający się śpiwór, charakteryzujący się świetnymi parametrami wagi, właściwości oraz rozmiarów.
Śpiwory Carinthia

Śpiwór Carinthia Brenta Medium 185 (-10/-20C) - Olive

1 029,00 zł
Brenta to pakowny i lekki śpiwór ,produkcji austriackiej firmy Carinthia. Model ten został zaprojektowany do użytku w niskich temperaturach, komfort do -10 C.
Śpiwory Carinthia

Śpiwór Carinthia Defence 1 Top 200 (+4/-10C) - Olive

790,00 zł
Defence 1 Top to lekki śpiwór austriackiej firmy Carinthia ,charakteryzujący się exremalnie małymi rozmiarami i wagą.
Śpiwory Carinthia

Śpiwór Carinthia Defence 1 Top 185 (+4/-10C) - Olive

790,00 zł
Defence 1 Top to lekki śpiwór austriackiej firmy Carinthia, charakteryzujący się małymi rozmiarami i wagą. Powłoka zewnętrzna nie styka sie z wewnętrzną dzięki czemu tworzy się dodatkowa warstwa izolacyjna
Śpiwory Carinthia

Śpiwór Carinthia Eagle (+10/-5C) - Olive

685,00 zł
Eagle to pakowny i lekki śpiwór ,produkcji austriackiej firmy Carinthia. Model ten został zaprojektowany do użytku w umiarkowanych temperaturach, komfort do 10 C.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się