Filtruj według
Cena
Producenci
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,8/5)Bazuje na 23 ocenach produktów i na 12 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Czyszczenie i Konserwacja

Czyszczenie i konserwacja – W tej kategorii znajdziesz wszelkie produkty związane z pielęgnacją Twojej broni palnej. Każdy strzelec z całą pewnością zdaje sobie sprawę jak kluczowe, dla prawidłowego funkcjonowania broni, jest jej regularne czyszczenie. Powstające przy strzelaniu substancje nie tylko po prostu ją brudzą, ale przede wszystkim przyczyniają się do występowania zacięć i różnych usterek, a także znacznie zmniejszają jej żywotność. Dlatego właśnie wybór odpowiednich produktów, takich jak szczotki i wyciory oraz chemia do czyszczenia broni, jest bardzo istotną czynnością.

Pierwszą grupą produktów dostępnych w niniejszej kategorii są wszelkiego rodzaju narzędzia umożliwiające i ułatwiające dbanie o broń. W bogatej ofercie znaleźć można m.in. gotowe zestawy wyciorów produkcji polskiej marki Helikon-Tex, przeznaczone do wielu najpopularniejszych kalibrów (choćby 9x19mm, .38, .45, czy karabinowe 7,62 lub 5,56mm). Komplet takiego typu spokojnie wystarcza do wykonywania podstawowych czynności, takich jak czyszczenie broni po wizycie na strzelnicy. Dzięki kompaktowej formie zestaw nie zabiera dużo miejsca, dając się zmieścić choćby w torbie strzeleckiej, czy nawet kieszeni. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz także pojedyczne produkty, które świetnie uzupełnią zestawy wyciorów. Są to np. sznury, doskonale sprawdzające się do przeczyszczania przewodu lufy np. na strzelnicy, czy nasączone substancją antykorozyjną chusteczki czyszczące, będące najszybszym sposobem na zgrubne doprowadzenie broni do porządku po strzelaniu.

Druga grupa produktów przeznaczonych do czyszczenia i konserwacji broni to wszelkiego rodzaju chemia. Obecnie rynek militarny i taktyczny jest już tak rozbudowany, że bez większego trudu znajdziemy specyfiki projektowane z myślą o użyciu z bronią palną. W takiej sytuacji bezcelowe, czy wręcz szkodliwe wydaje się kombinowanie z chemią nieprzeznaczoną do takich zastosowań. Należy pamiętać, że przy strzelaniu na broń działają przede wszystkim bardzo wysokie temperatury, a wiele z substancji, będących wynikiem spalania prochu, ma silne działanie korozyjne. Z tego powodu użycie odpowiednich produktów do jej czyszczenia i konserwacji jest kluczowe. Wśród wyrobów takich marek jak m.in. Helikon-Tex, Brunox lub Tetra Gun, znajdziesz szereg różnego rodzaju specyfików przeznaczonych do konkretnych czynności. Z ich pomocą z łatwością wyczyścisz broń po strzelaniu, zakonserwujesz konkretne jej elementy w odpowiedni sposób i nasmarujesz wymagające tego części. Dzięki tym zabiegom broń będzie służyła Ci znacznie lepiej i dłużej.

W ofercie e-militaria.pl proponujemy państwu szereg wysokiej jakości produktów służących czyszczeniu i konserwacji broni palnej. Czynności te nigdy nie powinny być zaniedbywane, niezależnie czy broń służy nam podczas codziennej służby, czy używamy jej w zawodach sportowych lub hobbystycznym strzelaniu. Tylko odpowiednie czyszczenie i konserwacja dają gwarancję sprawnego działania i długą żywotność. Szukając produktów, które znacznie Ci to ułatwią, koniecznie zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się