Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,8/5)Bazuje na 21 ocenach produktów i na 7 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Akcesoria Biwakowe

Akcesoria biwakowe – to różnego rodzaju wyposażenie, dzięki któremu Twój camping stanie się naprawdę komfortowym miejscem. W kategorii tej znajdziesz zarówno tak istotne elementy jak karimaty, jak i wszelkiego rodzaju drobiazgi np. kosmetyczki, ręczniki, czy składane krzesełka obozowe.

Karimata to często bardzo niedoceniany przedmiot. W istocie od wyboru odpowiedniego typu karimaty dobrego producenta, zależy nie tylko wygoda naszego snu i odpoczynku, ale także zdrowie. Główną rzeczą, którą ma nam zapewnić tego rodzaju mata jest możliwie najlepsza izolacja termiczna. Przewodzenie ciepła, jest z punktu widzenia survivalu, jednym z najistotniejszych czynników, na który powinniśmy zwracać uwagę. Wilgotna gleba może sprawić, że nawet w na pozór dobrych warunkach atmosferycznych, bardzo szybko możemy się wychłodzić, doprowadzając nasz organizm do hipotermii. Dlatego, zwłaszcza wybierając się na bardziej wymagającą wyprawę, nie powinniśmy powierzać naszego zdrowia cienkiej „marketowej” piance. Oczywiście grubsze karimaty zajmują także więcej miejsca w naszym wyposażeniu. Rozwiązaniem tego problemu jest np. wybór maty samopompującej. Tego typu produkty nie ważą dużo, ani nie są zbyt obszerny, a po napompowaniu, dają naprawdę świetną izolację termiczną. Oczywiście mata tego rodzaju, daje nam także znacznie lepszy komfort, co przekłada się na efektywniejszy wypoczynek w terenie. Drobiazgiem, który może się sprawdzić w outdorze są również nieduże siedziska (np. Helikon-Tex Vagabond seat pad). Dzięki nim, podczas np. wykonywania aktywności bushcraftowych, możemy wygodnie klęknąć, czy usiąść, nie wyjmując dużej karimaty z plecaka.

Ważnym i nie najłatwiejszym aspektem działań outdoorowych jest dbanie o higienę. Wybór dobrze zaprojektowanej kosmetyczki sprawia, że całe nasze wyposażenie tego typu jest uporządkowane i pod ręką wtedy, gdy go potrzebujemy. Także ręcznik turystyczny znacznie usprawnia nasze funkcjonowanie w terenie. Tego rodzaju produkty wykonywane są najczęściej z mikrofibry, co znacznie obniża ich wagę i rozmiar. Ponadto w porównaniu do klasycznych, dużych ręczników bawełnianych, schną one w mgnieniu oka. Ten z pozoru nieistotny aspekt może okazać się kluczowy np. podczas wypoczynku w wilgotniejszym klimacie, czy w chłodniejszych porach roku. Inne akcesoria dostępne w tej kategorii również mogą znacznie poprawić komfort biwakowania. Składane krzesełka są świetnym wyborem, gdy planujemy statyczny biwak, dając wygodne miejsce odpoczynku.

Wśród akcesoriów biwakowych oferowanych w naszym sklepie, znajdziesz szereg drobiazgów, które znacznie ułatwią Ci życie w terenie. Jeśli szukasz sensownego uzupełnienia swojego wyposażenia, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem produktów. Z pewnością w e-militaria.pl znajdziesz to, czego szukasz.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się