Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Kolor
Rozmiar
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Kurtki Husky

Kurtka Helikon Husky to zimowa kurtka puchowa przewidziana dla służb mundurowych. Husky bazuje na modelu Helikon Level 7.  Tu również wykorzystano zaawansowane wypełnienie izolacyjne Climashield Apex, które charakteryzuję się niską wagą i świetnymi parametrami izolacyjnymi. Dzięki temu kurtki Husky zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną przy jednoczesnym zachowaniu lekkości i kompresowalności.

To co odróżnia model Husky od Level 7 to zastosowane panele identyfikacyjne z możliwością ukrycia, oraz system Quick Side Access który pozwala na szybki i wygodny dostęp do broni lub innego wyposażenia przenoszonego na pasie.
Kurtki wyposażone są w chowany w kołnierzu kaptur podszyty polarem. Wszystkie zastosowane zamki to wysokiej jakości produkty firmy YKK. Kurtki Husky dostępne są w kolorze czarnym, Coyote, oraz Alpha Green.

Czytaj więcejPokaż mniej
Kurtki Husky

Kurtka Helikon Husky Tactical Winter Jacket - Czarna

859,99 zł
Husky to kurtka LVL7 dostosowana do wykorzystania jej w zadaniach operacyjnych. Konstrukcja Husky zawiera trzy panele identyfikacyjne, które zależnie od sytuacji, mogą być odsłonięte lub pozostać ukryte.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się