Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,7/5)Bazuje na 7 ocenach produktów i na 4 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Okulary Wiley X

Okulary Wiley X to wysokiej klasy produkty, służące zapewnieniu maksymalnej ochrony wzroku podczas wszelkiego rodzaju działań taktycznych, a także uprawiania sportu. Firmę Wiley X założył weteran amerykańskiej armii – Myles Freeman. Początkowo była to nieduża marka powstała w celu wyprodukowania dla potrzeb żołnierzy okularów chroniących przed odłamkami, uderzeniami etc. W warsztacie Mylesowi pomagali synowie – Dan i Myles, obecni właściciele firmy. Oni także stworzyli nazwę marki – Wiley X. Początkowo siedziba mieściła się w piwnicy domu w Daly City.

Z czasem wysoka jakość produktów przełożyła się na rosnące zainteresowanie wśród klientów. Marka notowała kolejne wzrosty sprzedaży starając się sprostać zapotrzebowaniu. Dziś amerykański producent jest jednym z liderów branży taktycznej. Okulary Wiley X cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i hobbystów. Korzystają z nich żołnierze, funkcjonariusze służb mundurowych (policjanci, strażacy, ratownicy etc.), a także sportowcy i cywilni użytkownicy na całym świecie. Mimo ogromnego rynkowego sukcesu Wiley X wciąż pozostaje rodzinnym biznesem. Wśród pracowników są kuzyni, wujkowie czy przyjaciele twórców.

Do dziś niezmienna pozostaje filozofia marki. Firma koncentruje się przede wszystkim na dwóch aspektach – jakości i innowacyjności. Nowe technologie pozwalają tworzyć produkty najlepiej spełniające swoje zadanie, a restrykcyjne kontrole jakości i testy wytrzymałości powodują, że okularom amerykańskiego producenta naprawdę można zaufać. Trzecim aspektem, który również nie pozostaje bez znaczenia jest design. Wiley X oferuje okulary wyglądające nowocześnie i po prostu dobrze. Poza modelami przeznaczonymi dla wojska, dziś firma oferuje okulary zaprojektowane dla sportowców (np. rowerzystów czy biegaczy), a także do noszenia na co dzień (nie tylko przeciwsłoneczne ale również korekcyjne).

Tym, co charakteryzuje okulary Wiley X, jest w dużej mierze szeroki wybór produktów różnej klasy. Wśród podstawowych modeli marki warto zwrócić uwagę na model Saber. To ochronne okulary, które podobnie jak wszystkie wyroby amerykańskiego producenta, spełniają restrykcyjne normy wytrzymałościowe (MIL-PRF-32432 Ballistic, MCEP, ANSI Z87.1 etc.). Wiley X Saber zapewniają m.in. duży stopień ochrony przed uderzeniami i odpryskami, zarówno jeśli chodzi o oprawki, jak i szkła. Mimo to, jest to produkt z niższej półki cenowej, dzięki czemu doskonale nada się dla użytkowników potrzebujących okularów do swojego hobby, a nie profesjonalnych działań.

W szerokiej ofercie amerykańskiej marki znajdziemy jednak przede wszystkim modele projektowane specjalnie z myślą o profesjonalistach. Okulary Wiley X takie jak Vapor, Rogue, czy Saint to produkt cechujące się niesamowicie wysoką jakością wykonania i zastosowanych materiałów. Specjalne profilowania w opatentowanej technologii Facial Cavity™ zapewniają maksymalne „uszczelnienie” wszelkich szczelin, a co za tym idzie maksymalną ochronę twarzy. Zastosowanie powłok, takich jak T-SHELL Anti Scratch, czy Anti Fog, gwarantują maksymalną efektywność działań, a także trwałość szkieł.

Wszystkie rodzaju okularów Wiley X projektowane do działalności taktycznej, przemyślane są tak, by jak najlepiej współdziałać z innymi akcesoriami. Optymalny kształt oprawek, poza dobrym dopasowaniem, pozwala także używać ich razem z ochronnikami słuchu. Z tego powodu produkty marki często wybierane są również przez strzelców sportowych. Osoby posiadające wady wzroku również nie muszą martwić się dopasowaniem korekcyjnych szkieł do ochronników wzroku. Okulary Wiley X zapewniają możliwość skorzystania ze specjalnych korekcyjnych wkładek RX. Większość modeli pozwala również na wymianę szkieł, korzystając z wersji przezroczystych, przyciemnianych, czy żółtych. Dzięki temu jeden model sprawdzi się w wielu warunkach oraz do różnych aktywności (np. strzelania, codziennego noszenia, jazdy samochodem).

Okulary Wilex X od wielu lat cieszą się zrozumiałą popularnością w branży. Producent od początku swojego istnienia koncentruje się właśnie na tej kategorii produktów, zapewniając użytkownikom maksymalnie komfortową i bezpieczną ochronę wzroku. Po wyroby marki chętnie sięgają żołnierze i funkcjonariusze służb mundurowych na całym świecie, a także strzelcy sportowi, ratownicy medyczni, czy liczni hobbyści. Jeśli szukasz sprawdzonych okularów ochronnych do dowolnej aktywności, którą się zajmujesz, koniecznie zapoznaj się z szeroką ofertą okularów Wiley X w e-militaria.pl

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się