Okulary Balistyczne Wiley X Rogue COMM - Black Frame - Smoke/Clear/Light Rust (2852)

Wiley X Rogue COMM to okulary balistyczne z wymiennymi wizjerami, które posiadają specjalnie cieniowaną oprawkę, aby jak najlepiej współpracować z ochronnikami słuchu oraz pozostałym osprzętem komunikacyjnym używanym przez operatorów.

Więcej szczegółów

712316124324
Nowy produkt

529,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Oceny i opinie klientów

Nikt nie opublikował oceny / recenzji
w tym języku

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Okulary Balistyczne Wiley X Rogue COMM - Black Frame - Smoke/Clear/Light Rust (2852)

Okulary Balistyczne Wiley X Rogue COMM - Black Frame - Smoke/Clear/Light Rust (2852)

Wiley X Rogue COMM to okulary balistyczne z wymiennymi wizjerami, które posiadają specjalnie cieniowaną oprawkę, aby jak najlepiej współpracować z ochronnikami słuchu oraz pozostałym osprzętem komunikacyjnym używanym przez operatorów.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 
Więcej informacji

Wiley X Rogue COMM to okulary balistyczne z wymiennymi wizjerami, które posiadają specjalnie cieniowaną oprawkę, aby jak najlepiej współpracować z ochronnikami słuchu oraz pozostałym osprzętem komunikacyjnym używanym przez operatorów. Zaprojektowane głównie z myślą o funkcjonariuszach służb mundurowych, gdzie wymagana jest bezkompromisowa ochrona i niezawodność, nawet w ciężkich warunkach. Wytrzymała konstrukcja oraz powiększony  wizjer oprócz skutecznej ochrony oczu użytkownika zapewniają również odpowiedni komfort podczas użytkowania. 

Szkielet okularów Wiley X Rogue COMM stanowi bardzo lekka i wyprofilowana oprawka, na której mocowany jest wizjer. Ultralekka konstrukcja o grubości 0.9 mm zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie i jednocześnie nie ogranicza komfortu podczas używaniu ochronników słuchu czy hełmu. Dodatkowo specjalnie skonstruowany nosek dopasowuje się do rysów twarzy w dość dużym zakresie. Osoby z wadami wzroku mogą rozbudować okulary o wkładkę RX, ze szkłami korekcyjnymi.

Okulary Wiley X Rogue COMM posiadają odpowiednio wyprofilowane i wymienne wizjery z polimeru Selenit, które dzięki swojemu kształtowi poprawiają ochronę również bocznej części twarzoczaszki. Wizjery charakteryzują się doskonałą jakością optyczną i spełniają normy ochrony balistycznej ANSI, EN166 oraz  Military V0. Ta ostatnia norma wymaga wytrzymałości okularów wobec pocisków 3,8 mm poruszających się z prędkością 700-720 km/h. Wizjer dodatkowo posiada certyfikowaną powłokę T-SHELL ANTI SCRATCH, która ogranicza zarysowania i zdecydowanie wydłuża żywotność wizjera. Dodatkowo posiada od wewnątrz znajduje się powłoka Anti-fog, ograniczającą zjawisko osadzania się pary wodnej na wizjerze. 

Cały zestaw spakowany jest w lekki, nylonowy pokrowiec, który ułatwia transport okularów w plecaku czy torbie.

Saber-adv-Specification-Sheet.png

Normy ochrony:

 • Norma Balistyczna - Spełniają lub przewyższają normy ochrony balistycznej (US) MIL-PRF-32432 Ballistic oraz MCEP (Military Combat Eye Protection). Według normy oprawka i wizjery muszą wytrzymać  uderzenie pociskami / odłamkami o średnicy 3,8 mm, poruszającymi się z prędkością 700-720 km/h .
 • Norma ANSI HVP - Spełniają lub przewyższają normy ochrony optycznej oraz przed uderzeniem rozpędzonych cząstek (US.) ANSI Z87.1. Według normy oprawka i wizjery muszą wytrzymać  uderzenie stalowej kulki o średnicy 6,35 mm, poruszającą się z prędkością 164,6  km/h. Po wykonanej próbie wizjery nie mogą się rozbić oraz muszą pozostać w oprawce. Oprawka również nie może ulec zniszczeniu.
 • Norma EN.166 - Spełniają europejską normę ochrony przed uderzeniem rozpędzonych cząstek (Medium Energy Impact). Według normy oprawka i wizjery muszą wytrzymać  uderzenie stalowej kulki o średnicy 6 mm i wadze 0.86 g, poruszającą się z prędkością 162  km/h. Po wykonanej próbie wizjery nie mogą się rozbić oraz muszą pozostać w oprawce. Oprawka również nie może ulec zniszczeniu.

Cechy produktu:

 • Sportowy design i modułowa konstrukcja pozwalająca w łatwy sposób wymienić elementy okularów
 • Anatomiczny kształt zapewnia dobre dopasowanie
 • Ultralekka oprawka o grubości 0.9 mm dla lepszego dopasowania i komfortu przy używaniu ochronników słuchu lub hełmu
 • Odpowiednia konstrukcja noska zapewnia szeroki zakres dopasowania do rysów twarzy
 • Odporne na uszkodzenia i odkształcenia wymienne wizjery z polimeru Selenite
 • Powiększona powierzchnia wizjera lepiej chroni boczne części twarzoczaszki 
 • Wizjery o dobrych parametrach optycznych bez zniekształceń oraz zapewniające 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB
 • Powłoka T-SHELL ANTI SCRATCH ograniczająca zarysowania wizjera
 • Powłoka ANTI-FOG ograniczająca kondensację pary wodnej na wizjerze
 • Możliwość zamocowania wkładki RX (model PTX) ze szkłami korekcyjnymi
 • Wymiary ramki: 44/25/120
 • Dopasowanie do głowy użytkownika - Small do XXLarge

Zestaw zawiera:

 • Lekka oprawka w kolorze Matte Black
 • Wizjer Smoke Grey (transmisja światła 15%)
 • Wizjer Clear (transmisja światła 90%)
 • Wizjer Light Rust (transmisja światła 60%)
 • Pasek zabezpieczający
 • Ściereczka z mikrofibry

 

 
Opis
Kolor Czarny

Brak metod dostawy dla tego produktu.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie