Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

ITW Nexus

Zapięcia i karabińczyki

Karabinek ITW Nexus GrimLoc - Olive

13,00 zł
ITW Nexus GrimLoc to polimerowa klamra do mocowania wyposarzenia. Idealnie nadaję się do montażu wyposażenia na plecakach, kamizelkach taktycznych wyposarzonych w taśmy MOLLE.
Zapięcia i karabińczyki

Klamra Zatrzaskowa ITW Nexus 40 mm - Czarna

8,00 zł
Klamra zatrzaskowa firmy ITW Nexus pasująca na tasmę o szerokości 40mm. Posiada obustronną regulację taśmy.
Zapięcia i karabińczyki

Klamra Zatrzaskowa ITW Nexus 50 mm - Czarna

10,00 zł
Klamra zatrzaskowa firmy ITW Nexus pasująca na tasmę o szerokości 50mm. Posiada obustronną regulację taśmy.
Zapięcia i karabińczyki

Klamra Zatrzaskowa ITW Nexus 50 mm - Oliwkowa

10,00 zł
Klamra zatrzaskowa firmy ITW Nexus pasująca na tasmę o szerokości 50mm. Posiada obustronną regulację taśmy.
Zapięcia i karabińczyki

Karabinek ITW Nexus Tac Link - Foliage

35,00 zł
ITW Nexus Tac Link to polimerowy karabinek o dużej wytrzymałości. Idealnie nadaję się do montażu wyposażenia na plecakach, kamizelkach taktycznych itp.
Zapięcia i karabińczyki

Zestaw Claw Gear Zipper Puller Medium 6-Pack - Coyote

25,99 zł
Claw Gear Zipper Puller Medium 6-Pack to zestaw polimerowych uchwytów do mocowania na zamkach błyskawicznych. 

ITW Nexus – to amerykańska firma zajmująca się produktem zapięć i detali z tworzyw sztucznych. Marka jest pionierem w kategorii syntetycznych klamer dla zastosowania w turystyce, produkcji sprzętu taktycznego i militarnego. Lata rozwoju przyczyniły się do wzmocnienia pozycji ITW Nexus uznawanego dziś za absolutną czołówkę branży.

Historia firmy sięga roku 1977 kiedy to opracowano klamrę zwalnianą z boku, zwaną też klamrą zatrzaskową, a w Polsce często również po prostu nexusem (właśnie od nazwy amerykańskiej marki). Wyrób ten, jak się okazało, całkowicie zrewolucjonizował rynek i dziś bardzo trudno odnaleźć już produkt branży turystycznej czy taktycznej (np. plecak, torbę, ładownicę etc.), który nie korzystałby z tego rozwiązania.

Od czasów powstania ITW Nexus kieruje się prostymi zasadami, stawiając na najwyższą jakość używanych materiałów, oraz dbałość o szczegóły na wszystkich etapach procesu konstrukcyjnego. Cała produkcja elementów dla zastosowań militarnych odbywa się w Stanach Zjednoczonych dla zapewnienia najwyższych możliwych standardów.

Od ponad ćwierć wieku ITW Nexus produkuje, udoskonala i opracowuje nowe rodzaje klamer, zapięć i detali wykonanych z tworzyw sztucznych. Firma wciąż wprowadza kolejne innowacyjne rozwiązania w celu zapewnienia klientom wyrobów najlepszej klasy. Mimo to amerykańska marka wciąż stawia przede wszystkim na najbardziej kultowe produkty kierując się biznesowym modelem 80/20, w którym 80% przychodów firmy pochodzi z 20% sprzedaży podstawowych artykułów najbardziej kluczowym klientom. Producent zaznacza przy tym, że nawet najmniejsze zamówienie traktowane jest z pełną uwagą i każdy produkt zapewnia 100% bezpieczeństwo i pewność wykonania.

Obecnie oferta firmy to pełna gama zapięć, sprzączek i klamer różnego typu oraz wielu rodzajów mniejszych elementów (ramki, d-ringi, o-ringi etc.) wykonanych z wysokiej jakości polimerów lub metalu oraz dostępnych w rozmaitych wariantach kolorystycznych. ITW Nexus produkuje także opatentowane polimerowa ładownice na magazynki FastMag™. O jakości wyrobów firmy świadczy fakt używania ich przez wielu pracowników służb mundurowych, operatorów jednostek specjalnych etc. Amerykańska marka jest również głównym dostawcą półproduktów dla wielu liderów rynku taktycznego, militarnego i turystycznego.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroką gamę produktów ITW Nexus. Jeśli więc potrzebujesz sprawdzonych, bardzo wytrzymałych klamer czy elementów wyposażenia, na pewno odnajdziesz je w ofercie amerykańskiej firmy.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się