Lapua

Lapua to jeden z producentów najwyższej klasy amunicji precyzyjnej oraz komponentów do elaboracji. Marka znana również jako Nammo Lapua Oy, lub Nammo Schönebeck jest częścią Nammo Group. Firma posiadająca swoje zakłady w fińskiej miejscowości Lapua i niemieckim Schonebeck od lat kojarzona jest z wyjątkową precyzją oraz niepowtarzalną jakością, która doskonale sprawdza się w strzelectwie precyzyjnym i long range.

Lapua - amunicja, pociski, łuski najwyższej jakości prosto z Finlandii

Podstawową ofertę marki Lapua stanowi amunicja małokalibrowa dla potrzeb strzelectwa tarczowego, myśliwych, a także służb mundurowych. Od początku istnienia fińskiemu producentowi przyświeca wyjątkowa dbałość o jakość wykonania. O doskonałości amunicji Lapua świadczą wyniki osiągane z jej pomocą przez strzelców na całym świecie. Po produkty marki sięgają między innymi mistrzowie strzelectwa sportowego, osiągający świetne wyniki w rozmaitych federacjach.

Lapua doskonała amunicja sportowa i myśliwska 

Amunicja Lapua, a także pociski, czy łuski są efektem wieloletnich doświadczeń oraz udoskonalanego przez lata procesu produkcyjnego. Mimo znacznego zwiększenia produkcji firma nie straciła tego, czym zdobyła swoją popularność – dbałości o precyzję i wyjątkowej jakości. Marka Lapua współpracuje z najlepszymi światowymi producentami prochu strzelniczego oraz spłonek, tak by efekt w postaci gotowego naboju działał dokładnie tak, jak zostało to zaprojektowane. Niezawodność i celność amunicji jest stale sprawdzana w strzelaniach testowych oraz drobiazgowych kontrolach jakości. Firma stara się również brać pod uwagę opinie samych strzelców i wprowadzać konieczne zmiany, tak, by byli maksymalnie zadowoleni z finalnego efektu.

Precyzyjna amunicja .22 LR Lapua

Dziś Lapua pozostaje jednym z liderów produkcji precyzyjnej amunicji. Na polskim rynku szczególną popularnością cieszą się nie tylko naboje centralnego zapłonu, ale także amunicja .22lr marki Lapua. Modele takie jak Super Long Range świetnie spisują się w strzelaniach PRS .22lr, a inne jak choćby Center-X doskonale nadają się do typowych strzelań precyzyjnych. Duża część oferty Lapua to jednak właśnie amunicja centralnego zapłonu. Po naboje w większych kalibrach chętnie sięgają myśliwi, a także rzecz jasna strzelcy long range.

Lapua nie bez powodu kojarzy się z niezawodnością, precyzją i najwyższą możliwą jakością. Przez lata obecności na rynku fiński producent wyrobił sobie opinię jednej z najlepszych fabryk amunicji na świecie. Jeśli więc zależy Ci na najwyższych wynikach i cenisz sobie powtarzalność oraz niezawodność, koniecznie zapoznaj się z ofertą amunicji Lapua i komponentów do elaboracji dostępnych w sklepie z bronią e-militaria.pl

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się