Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,8/5)Bazuje na 31 ocenach produktów i na 14 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

3M Peltor

3M Peltor – Nazwa tej firmy nie pozostaje obca nikomu, kto miał styczność z branżą militarną, ale też budowlaną czy elektroniczną. 3M to gigant wielu branż, a utrzymywanie się na rynku i ciągły rozwój od początków dwudziestego wieku (więc już niemal 120 lat!), mówi sam za siebie. Motto firmy „Innowacyjna technologia dla zmieniającego się świata” dobrze oddaje charakter jej działań oraz profil oferty. 3M idzie z duchem czasu, by zawsze proponować najnowsze możliwe rozwiązania, dla maksymalnej efektywności i komfortu użytkownika.
Peltor to marka należąca do 3M będąca niewątpliwym światowym liderem, jeśli chodzi o ochronę słuchu zwłaszcza dla celów strzeleckich. Od ponad pół wieku pasywne słuchawki Peltora służyły zarówno na cywilnych, komercyjnych strzelnicach, jak i były wykorzystywane przez wojsko (m.in. armię brytyjską czy amerykańską). Obecnie firma koncentruje się przede wszystkim na produkcji najwyższej klasy aktywnych ochronników słuchu, a kolejne modele cieszą się niesłabnącą popularnością. Warto podkreślić, że produkty 3M Peltor spełniają najbardziej rygorystyczne normy dotyczące tłumienia oraz posiadają niezbędne certyfikaty. W ofercie sklepu znajdziesz zarówno stopery, pasywne ochronniki słuchu i okulary strzeleckie, jak i najwyższej klasy aktywne słuchawki strzeleckie, które sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających sytuacjach.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się