Lista produktów producenta: Kestrel

Wiatromierze i przenośnie stacje pogodowe Amerykańskiej firmy Kestrel. Specjalistyczne stacje pogodowe z kalkulatorami balistycznymi przeznaczone do zastosowań wojskowych i strzelectwa długodystansowego.  

Kestrel – wiatromierze i przenośnie stacje pogodowe. Oferta amerykańskiej firmy Kestrel jest bardzo szeroka, zaczynając od prostych wiatromierzy z serii Kestrel 1000, przez urządzenia mierzące kilkanaście rożnych wartości (Kestrel 3500, 5500), aż po specjalistyczne stacje pogodowe z kalkulatorami balistycznymi przeznaczone do zastosowań militarnych i strzelectwa długodystansowego. Wszystkie stacje pogodowe firmy Kestrel są produkowane w Stanach Zjednoczonych, charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami i wysoką wytrzymałością. Przenośnie stacje meteorologiczne Kestrele są wykorzystywane przez wojsko, straż pożarną oraz inne służby mundurowe na całym świecie. Świetnie sprawdzą się także w badaniach naukowych, sporcie i różnych formach aktywności na świeżym powietrzu.
Na szczególną uwagę zasługuje seria Kestrel 5700 wyposażona w oprogramowanie balistyczne Applied Ballistic. Jest to niezastąpione narzędzie narzędzie dla snajpera, jak również dla strzelców długodystansowych. Dzięki niemu w prosty sposób można obliczyć niezbędne aby trafić w odległy cel.  
 

Więcej

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie