Filtruj produkty przez:

Kategorie
więcej ... mniej
Cena
29 2249
Producenci
Rozmiar
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej

Plecaki

Plecak to niewątpliwie jeden z najważniejszych wynalazków umożliwiających wygodne przenoszenie wszelkiego ekwipunku. Każdy z własnego doświadczenia wie jak bardzo plecak może ułatwić życie. Wystarczy spakować to co potrzebujemy i w drogę. Ofertę specializujemy w kierunku plecaków taktycznych oraz turystycznych przy czym niemal wszystkie można zaadoptować do codziennego użytkowania. W tej kategorii znajdziecie plecaki takich marek jak Helikon, Janysport, Direct Action, Wisport, 5.11, Condor Outdoor czy Mil-Tec. Różnorodność form, kolorów, pojemności oraz rozwiązań jest ogromna i z pewnością każdy znajdzie swój wymarzony plecak.

 • Plecaki 5.11

  Plecaki 5.11

  Amerykańska firma 5.11 Tactical posiada szeroką ofertę plecaków taktycznych o różnych pojemnościach. Oferta 5.11 jest podzielona na trzy główne linie plecaków, są to plecaki przewidziane na krótkie wyprawy do 12 godzin, lub jako plecaki EDC (seria Rush12), większe całodniowe plecaki (seria Rush24) oraz duze, 3-dniowe plecaki z serii Rush72. Oferta plecaków 5.11 jest cały czas rozbudowywana i poszerzana. Tym co charakteryzuje wszystkie produkty  5.11 jest zasada wg której są projektowane - „Always Be Ready” czyli zawsze bądź gotów. Nie inaczej jest w przypadku plecaków, które wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, oraz cechują się niezrównaną funkcjonalnością. Wszystko to sprawia że plecaki 5.11 sprawdzą się na co dzień, w terenie, jak na służbie czy na strzelnicy.

 • Plecaki Brandit

  Plecaki Brandit

 • Plecaki Condor

  Plecaki Condor

  Plecaki Condor . Szeroka oferta plecaków militarnych i taktycznych w różnych pojemnościach. Oferta amerykańskiej firmy Condor  jest szeroka i zawiera zarówno niewielkie plecaki EDC jak i większe militarne plecaki patrolowe, przewidziane pozwalające na spakowanie niezbędnego ekwipunku na 2-3 dniowe wyprawy. 

 • Plecaki Direct Action

  Plecaki Direct Action

  Plecaki Direct Action. Szeroka oferta plecaków taktycznych i militarnych w różnych pojemnościach. Wszystkie plecaki Direct Action  produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Producent w swoich wyrobach stosuje laserowo wycinaną Cordurę, dodatki do plecaków takie jak klamry i sprzączki to wysokiej jakości komponenty firm Duraflex, oraz ITW. Dzięki temu mają Państwo pewność że zakupiony plecak będzie dobrze służył przez wiele lat.
  Oferta firmy Direct Action zawiera niewielkie plecaki z serii Dust które świetnie sprawdzą się jako plecaki miejskie do codziennego noszenia (EDC).  Średniej wielkości plecaki z serii Dragon EGG, które idealnie nadają się na jednodniowe wyprawy w teren, mogą być także wykorzystywane jako większe plecaki EDC. Największym plecakami z oferty Direct Action jest seria Ghost. Są to plecaki zaprojektowane tak aby pomieścić podstawowe wyposażenie podczas 2-33 dniowych wypraw.  Wszystkie plecaki Direct Action można rozbudować z wykorzystaniem kieszenie w systemie Molle/Pals.
  Plecaki Direct Action  dostępne są w szerokiej gamie kolorów jednolitych jaki i kamuflaży np. Multicam, kamuflaże z rodziny Pencott (m.in. bardzo popularny Greenzone), Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

 • Plecaki Eberlestock

  Plecaki Eberlestock

  Plecaki Eberlestock. Eberlestock to amerykański producent plecaków wojskowych i myśliwskich, a także toreb i akcesoriów strzeleckich. Tym co wyróżnia produkty Eberlestock jest ich bezkompromisowa jakość wykonania, oraz nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne. Potwierdzeniem najwyższej jakość jest fakt iż plecaki Eberlestock są szeroko wykorzystywane przez jednostki wojska i policji na całym świecie.
  Na szczególną uwagę zasługują plecaki dedykowane do przenoszenia broni. Eberlestock w swojej ofercie posiada zarówno plecaki przeznaczone do skrytego przenoszenia pistoletów maszynowych i karabinków z rodziny AR. Jak również specjalistyczne plecaki snajperskie dedykowane do przenoszenia broni długiej. 

 • Plecaki Helikon

  Plecaki Helikon

  W ofercie firmy Helikon znajdą Państwo kilka modeli plecaków taktycznych, jak również kieszenie (pouche) w systemie molle. Dzięki zastosowaniu taśm zgognych z sysyemem molle kieszenie są kompatybilne nie tylko z plecakami Helikon, można je także przytroczyć do plecaków innnych producentów, kamizelek taktycznych itp. Z oferty Helikona szczególnie polecamy plecaki Assault Pack (ok.25l) oraz Compact Assault Pack (ok 20 l). Plecaki te cechuje bardzo wysoka funkcjonalność, oraz świetny stosunek jakości do ceny. Plecaki Helikon dostępne są w kolorach: czarny, oliwka, coyote, w najbliższym czasie do oferty dołaczony zostanie polski kamuflaż wz.93.

 • Plecaki JanySport

  Plecaki JanySport

 • Plecaki Karrimor SF

  Plecaki Karrimor SF

 • Plecaki Magnum

  Plecaki Magnum

 • Plecaki Mil-Tec

  Plecaki Mil-Tec

  Mil-Tec w swojej ofercie posiada szeroką gamę plecaków taktycznych, militarnych i turystycznych, a także plecaków EDC (do codziennego noszenia). Produkty firmy Mil-Tec charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem cena/jakość. Plecaki Mil-tec dostępne są w wielu pojemnościach oraz w szerokiej gamie kolorystycznej, zawierającej zarówno kolory jednolite jak i różnego rodzaju kamuflaże. Plecaki Mil-Tec świetnie sprawdzą się zarówno w wyprawach w teren, na kempingu, w górach jak również jako plecaki miejskie. 

 • Plecaki Pentagon

  Plecaki Pentagon

  Grecka firma Pentagon w swojej ofercie posiada szeroką gamę plecaków taktycznych, militarnych i turystycznych, a także plecaków EDC (do codziennego noszenia). Plecaki Pentagon charakteryzują się świetnym stosunkiem cena/jakość. Plecaki Pentagon  dostępne są w wielu pojemnościach, zaczynając od niewielkich plecaków EDC po większe plecaki patrolowe. Plecaki Pentagon są bardzo uniwersalne,   świetnie sprawdzą się zarówno w wyprawach w teren, w górach, jak również jako plecaki miejskie. 

 • Plecaki Templars Gear

  Plecaki Templars Gear

 • Plecaki Wisport

  Plecaki Wisport

  Plecaki Wisport. Szeroka oferta plecaków taktycznych i militarnych w różnych pojemnościach. Wszystkie plecaki Wisport produkowane są w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Producent w swoich wyrobach stosuje oryginalną Cordurę, dodatki do plecaków takie jak klamry i sprzączki to wysokiej jakości komponenty firm Duraflex, oraz ITW. Dzięki temu mają Państwo pewność że zakupiony plecak będzie dobrze służył przez wiele lat. Dodatkowo plecaki Wisport objęte są 5 letnią gwarancją producenta.
  Oferta plecaków Wisport jest bardzo szeroka i zawiera zarówno niewielkie plecaki EDC, militarne plecaki patrolowe, plecaki myśliwskie, jak również duże plecaki transportowe, oraz specjalistyczne plecaki snajperskie pozwalające na przenoszenie broni, a także plecaki na radiostację. Warto podkreślić iż plecaki Wisport dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorów i kamuflaży takich jak Multicam, kamuflaże z rodziny Pencott (m.in. bardzo popularny Greenzone), a także kamuflaże A-Tacs w tym najnowszy A-Tacs iX.
  Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

 • Plecaki Tasmanian Tiger

  Plecaki Tasmanian Tiger

 • Plecaki Mystery Ranch

  Plecaki Mystery Ranch

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie