Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

CRKT

Noże z głownią stałą

Nóż CRKT Mossback Hunter (2831)

249,99 zł
CRKT Mossback Hunter (2831) to niewielki nóż o konstrukcji full tang, zaprojektowany przez Toma Kreina jako nowoczesny nóż myśliwski.

CRKT – czyli Columbia River Knife & Tool, Inc. to amerykańska firma zajmująca się produkcją noży. Historia marki rozpoczęta została w 1994 roku przez dwóch byłych pracowników Kershaw (również producenta noży) - Paula Gillespi i Roda Bremera. Na dobre o firmie zrobiło się głośno dzięki ShotShow 1997, gdzie miejsce miała prezentacja zaprojektowanego przez Eda Halligana noża K.I.S.S. (czyli Keep it super simple – Niech to będzie super proste). Minimalistyczny folder zyskał na tyle duże uznanie, że w ciągu kilku dni oryginalnie planowana produkcja wyprzedała się kilkakrotnie. Ten początkowy sukces zagwarantował CRKT nie tylko komercyjne sukces, ale przede wszystkim ogromną rozpoznawalność na rynku oraz kojarzenie marki z wysoką jakością i oryginalnymi projektami.

Dziś CRKT uznawane jest za jednego z liderów rynku i stawiane na równi z takimi wielkimi graczami jak Spyderco, Benchmade czy Coldsteel. Od ponad ćwierć wieku firma wyznacza standardy w produkcji najwyższej klasy noży i narzędzi, a innowacje przez nią wprowadzane chętnie kopiowane są przez inne marki. CRKT to również wiele sprawdzonych i przetestowanych przez lata konstrukcji, jak choćby najpopularniejszy nóż m-16 zaprojektowany przez Kita Carsona. Noże i narzędzia amerykańskiej marki są chętnie wykorzystywane w armii i innych formacjach mundurowych, można często zobaczyć je na zdjęciach z misji w Iraku czy Afganistanie. Równie chętnie po produkty CRKT sięgają hobbyści, by używać ich np. w bushcrafcie, na polowaniach czy po prostu na co dzień. Produkty amerykańskiej marki to na pewno dobry wybór do wszelkich zastosowań.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się