Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Hoppner & Schumann

Hoppner&Schumann – to niemiecki producent kabur, ładownic i akcesoriów do strzelectwa dynamicznego. Firma w swojej działalności doskonale zdaje sobie sprawę ze współczesnych potrzeb zawodników IPSC. Wszelkie wyroby marki projektowane są w ten sposób, by jak najlepiej sprawdzać się podczas treningów i zawodów strzeleckich. Hoppner&Schumann proponuje jednak nie tylko typowe rozwiązania sprawdzające się w wyczynowych konkurencjach dynamicznych (np. federacji IPSC), takie jak wieszaki czy magnetyczne ładownice na magazynki. W ofercie firmy znaleźć można także produkty, które doskonale sprawdzą się choćby do noszenia broni na co dzień, podczas służby, czy w konkurencjach strzelectwa praktycznego (np. IDPA). Są to m.in. typowe kabury kydexowe OWB czy klasyczne ładownice na magazynki broni różnych systemów.

W swoich produkcjach Hoppner&Schumann stawia przede wszystkim na najwyższą jakość. Wyroby charakteryzują się dbałością o detale oraz wysoką trwałością i wytrzymałością. Również projekty kolejnych modeli stoją na najwyższym poziomie, dzięki wyciąganiu przez firmę wniosków z opinii strzelców dynamicznych, oraz konsultowaniu (czy nawet wspólnemu projektowaniu) produktów z czołowymi zawodnikami IPSC (m.in. z Christianem Wilda, wielokrotnym mistrzem Niemiec i zwycięzcą wielu zawodów federacji).

Obecnie Hoppner&Schumann wykonuje kabury i ładownice różnych typów, do wielu modeli broni obecnej na rynku. Firma stale powiększa swoją ofertę starając się zapewnić pełną gamę produktów dla osób zajmujących się strzelectwem dynamicznym. Kabury niemieckiego producenta znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się