Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Messenger Bag

Torby Messenger Bag firmy Direct Action. Messenger Bag średniej wielkości torba taktyczna typu grab-bag. Zaprojektowana została z myślą o funkcjonariuszach służb mundurowych, jak i do codziennego użytku. Tobry Direct Action Messenger Bag wykonane są z cordury, dostępne w wielu kolorach jednolitych, a także kamuflażach takich jak Kryptek Nomad, Kryptek Mandrake, Pencott GreenZone, Pencott Badlands itd. Direct Action Messenger Bag to torba wykonana z materiałów najwyższej jakości, dla zwiększenia funkcjonalności została pokryta wycinanym laserowo systemem kompatybilnym z MOLLE/PALS, pozwalającym na przytroczenie dodatkowych kieszeni.
 

Czytaj więcejPokaż mniej
Messenger Bag

Torba Direct Action Messenger Bag - Czarna

499,00 zł
Direct Action® Messenger Bag® to lekka, kompaktowa i uniwersalna, średniej wielkości torba typu grab-bag. Zaprojektowana została z myślą o funkcjonariuszach służb mundurowych, jak i do codziennego użytku.
Messenger Bag

Torba Direct Action Messenger Bag - Olive Green

499,00 zł
Direct Action Messenger Bag to lekka, kompaktowa i uniwersalna, średniej wielkości torba typu grab-­‐bag. Zaprojektowana została z myślą o funkcjonariuszach służb mundurowych, jak i do codziennego użytku. 

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się