Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,7/5)Bazuje na 29 ocenach produktów i na 22 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Torby 5.11

W ofercie firmy 5.11 Tactical znajduje się kilkanaście modeli toreb taktycznych przeznaczonych do działań w różnych sytuacjach. Oferta tego amerykańskiego producenta jest bardzo rozbudowana, zaczynając od niewielkich toreb EDC, przez większe i bardzo funkcjonalne torby typu Messenger Bag, które z powodzeniem pomieszczą przedmioty codziennego użytku, dokumenty, a także laptopa. Po duże, specjalistyczne torby patrolowe przeznaczone dla funkcjonariuszy służb mundurowych, oraz torby transportowe (Duffle Bag) dedykowane na dłuższe wyjazdy.
Osobną linią, przygotowaną specjalnie dla strzelców, są torby strzeleckie typu Range Bag, dzięki którym możemy uporządkować i bezpiecznie przenosić broń oraz cały ekwipunek niezbędny na strzelnicy. Dla osób noszących broń krótką na co dzień firma 5.11 przygotowała serię saszetek, specjalnie przystosowanych do skrytego przenoszenia pistoletów. Wszystkie torby 5.11 wykonane są z najwyższą starannością, a materiały wykorzystane do produkcji są materiałami najwyższej jakości. Dzięki temu masz pewność sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Czytaj więcejPokaż mniej

Torby 5.11 to praktyczne modele przeznaczone do licznych aktywności, które z pewnością docenią miłośnicy sprzętu i wyposażenia taktycznego. Charakterystyczną cechą produktów amerykańskiej marki jest fakt, że powstają one „w boju”, a ich projekty wynikają z realnych potrzeb funkcjonariuszy służb mundurowych oraz różnego rodzaju specjalistów. Jakość wyrobów producenta od dawna wyznacza standardy rynku taktycznego, a oferta stale się rozrasta gwarantując użytkownikom jeszcze lepsze modele, przeznaczone do konkretnych aktywności.

Firma jest jednym z najbardziej cenionych producentów branży outdoorowej. Założona przez parę pionierów wspinaczki – Liz i Royala Robbinsów. To właśnie oznaczenie poziomu trudności we wspinaczce skałkowej Yosemite (YDS) dało nazwę marce. Zaczynając od outdoorowych spodni, które powstały początkowo wyłącznie na potrzeby samych założycieli i ich znajomych, 5.11 szybko wypłynęło na szerokie wody. Federalne Biuro Śledcze (FBI) uznało, że produkt wykonany przez Robbinsów doskonale sprawdzi się jako funkcjonalne spodnie low-profile w sam raz dla agentów biura. Tym samym firma zdobyła pierwszy duży kontrakt i na dobre zagościła w branży taktycznej i outdoorowej. Do dziś to właśnie produkty low-profile najbardziej kojarzone są z 5.11. Marka posiada zróżnicowany asortyment, zaczynając od drobnych akcesoriów (czapki, rękawiczki, czy paski), przez szeroki wybór odzieży, aż po elementy oporządzenia taktycznego (kabury, torby, plecaki i kamizelki). Motto 5.11 brzmi „Always be ready” – „Zawsze bądź gotów” i bardzo dobrze oddaje idee, które od samego początku przyświecały twórcom.

W ofercie amerykańskiej firmy znaleźć można torby różnych zastosowań. Część z nich to typowe torby transportowe, w taktycznym wydaniu. Duże modele (np. CAMS, Rush LBD, SOMS) w taktycznym stylu doskonale sprawdzą się podczas długich podróży. Wyjątkowa pojemność połączona z rozwiązaniami znanymi z militarnych konstrukcji, przekłada się na bardzo wysoką praktyczność produktów. Torby nie tylko wytrzymają trudy podróży, ale również wygodnie poddadzą się personalizacji, pozwalając na doczepianie dodatkowych, potrzebnych pouchów, czy dodatkowych ładownic. Modele te świetnie sprawdzą się również np. na strzelnicy, kiedy potrzebujemy zabrać dużą ilość sprzętu, broni, czy amunicji. Duża część z nich wyposażona jest w kółka transportowe, dzięki czemu przemieszczanie ich na dworcu, lub lotnisku, jest wyjątkowo wygodne.

Inną grupę toreb 5.11 stanowią produkty przeznaczone do codziennego użytku. To przede wszystkim uniwersalne konstrukcje niedużej pojemności, noszone na wygodnym pasku ramiennym. Modele takie jak Rush Delivery, Emergency Ready, lub 2-Banger Tactical Bag idealnie spełnią swoje zadanie przy realizacji zadań w miejskich realiach. W ofercie marki znajdziemy zarówno prostsze modele cechujące się mniejszymi wymiarami i charakterem low-profile, jak i bardziej rozbudowane, taktyczne konstrukcje. Część z nich wyposażona jest np. w montaż typu MOLLE, z którego pomocą łatwo przymocujemy do nich kolejne ładownice i pouche. Doskonałe projekty produktów 5.11 sprawiają, że ilość kieszeni, czy ogólna praktyczność naprawdę potrafią zaskoczyć.

Wśród toreb amerykańskiego producenta znajdziesz także wszelkiego rodzaju specjalistyczne modele, przeznaczone do konkretnych aktywności, np. skrytego przenoszenia broni, transportu amunicji na strzelnicę, czy przechowywania najpotrzebniejszych akcesoriów i dokumentów podczas pełnienia służby w cywilu. Firma stale proponuje w swoim asortymencie nowe modele, które jeszcze lepiej trafią w potrzeby użytkowników.

Wyroby amerykańskiego producenta od czasów powstania marki cieszą się niesłabnącą popularnością. Tym co wyróżnia produkty firmy jest przede wszystkim bezkompromisowa jakość wykonania, a także projekty powstające we współpracy ze specjalistami w danych dziedzinach. Z plecaków i toreb 5.11 od lat korzystają m.in. funkcjonariusze amerykańskich służb (policji, FBI, oddziałów SWAT etc.). Wyroby marki rekomendowane są przez NTOA (National Tactical Officers Association) właśnie do użytku w formacjach mundurowych. Zarówno oferta typowo taktyczna, jak i modele low-profile, nieraz sprawdzone były „w boju”, w różnych wymagających sytuacjach. Jeśli więc szukasz produktu, który zaskoczy Cię swoją praktycznością i jakością wykonania, koniecznie sprawdź torby 5.11 oferowane w naszym sklepie.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się