Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Doubletap

Ładownice Pistoletowe

Ładownica Doubletap OWB 9 mm Mag Pistol Superwings Double Holster - Glock / HK USP - Czarna

189,00 zł
Doubletap OWB 9 mm Pistol Superwings Double Holster to ładownica przeznaczona do przenoszenia blisko ciała dwóch zapasowych magazynków pistoletowych na amunicję 9 mm.
Kabury Concealed Carry / EDC

Kabura Doubletap OWB Gear Holster - CZ P-10F - Czarna

269,00 zł
Klasyczna kabura Doubletap OWB Gear Holster to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań do przenoszenia broni blisko ciała.
Kabury Concealed Carry / EDC

Kabura Doubletap IWB Gear Hybrid Holster - HS S5 - Czarna

329,00 zł
Kabura Doubletap IWB Gear Hybrid Holster została zaprojektowana głównie do ukrytego przenoszenia mniejszych modeli broni z segmentów compact lub subcompact. Dzięki połączeniu Kydexu i skóry może być komfortowo używana...

Doubletap – Choć tę polską firmę wciąż można określić jako rynkową nowość, już dała się poznać jako producent wyśmienitej jakości kabur, ładownic oraz odzieży taktycznej. Pomimo dużego rozwoju marki, produkty Doubletap wciąż w dużej mierze wykonywane są ręcznie, co przekłada się na większą dbałość o detale i jakość wykończenia. W większości wyrobów polskiego producenta stosowane jest tworzywo kydex®, które dzięki swojej trwałości oraz możliwości termoformowania jest podstawowym materiałem do wyrobu kabur na całym świecie.

Do formowania swoich wyrobów Doubletap używa precyzyjnie wykonanych, frezowanych form, co przekłada się na idealne ich spasowanie z przenoszonymi elementami. Ponadto we wszystkich swoich produktach twórca zapewnia możliwość regulacji retencji (oporu), by każdy mógł dopasować ją do własnych potrzeb. W dodatku proces ten jest wyjątkowo prosty, oparty na większym lub mniejszym docisku śruby.

Polski producent niewątpliwie śledzi rynkowe nowinki stale wprowadzając nowe typy i modele kabur, zgodne z obecnymi potrzebami strzeleckiej społeczności. Ciągle poszerza również gamę broni na które wykonuje kabury, a także daje możliwość zamówienia jej pod indywidualne potrzeby, np. z podpiętą do broni latarką etc.

Doubletap poza wyśmienitą jakością swoich wyrobów dba także o ergonomię użytkowania kabur i ładownic. Znajomość ludzkiej anatomii i przemyślane konstrukcje sprawiają, że są to często jedne z najwygodniejszych produktów na rynku. W naszym sklepie znajdziesz najpopularniejsze kydexowe kabury OWB (zewnętrzne), umożliwiające skryte przenoszenie IWB, Appendix, a także kabury skórzane i hybrydowe (łączące skórę, która zapewnia maksymalną wygodę, z kydexem dla zagwarantowania najwyższej trwałości). Jeśli potrzebujesz sprawdzonych kabur i ładownic najwyższej jakości, z pewnością zechcesz sięgnąć po wyroby Doubletap.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się