Filtruj według
Cena
Producenci
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,9/5)Bazuje na 13 ocenach produktów i na 9 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Timery Strzeleckie

Profesjonalny Timer strzelecki to jedna z podstaw wyposażenia dla każdego strzelca dynamicznego, bez względu na to czy strzelasz IPSC, IDPA, czy inne formy strzelectwa praktycznego, trudno wyobrazić sobie trening bez tego urządzenia. Dzięki profesjonalnemu timerowi strzeleckiemu Twój trening będzie efektywniejszy, oraz będziesz mógł także na bieżąco monitorować swoje postępy. Współczesny timer strzelecki nie tylko zmierzy twój czas oraz ilość strzałów, posiada także wiele zaawansowanych funkcji takich jak np. funkcja PAR, tryb cichy, tryb pozwalający programować wielokrotne czasy, tryb szpiegowski - umożliwia uruchomienie timera w trybie cichym, co pozwala na mierzenie czasów innym strzelcom. Warto zwrócić uwagę iż na rynku dostępnych jest wiele aplikacji na telefony komórkowe, pełniących funkcję timera strzeleckiego, niestety ich działanie bardzo często jest bardzo nieprecyzyjne. Dlatego też warto zainwestować w profesjonalny timer strzelecki. Dla klubów oraz organizatorów zawodów strzeleckich polecamy timery wyposażone w łącze radiowe RF, dzięki temu wyniki rejestrowane przez timer mogą być wyświetlane na zewnętrznej tablicy LCD.

Czytaj więcejPokaż mniej

Timery strzeleckie – to specjalistyczne urządzenia bez których nie sposób wyobrazić sobie trening lub zawody w strzelectwie dynamicznym. Jest to sport, w którym o zwycięstwie niekiedy decydują tysięczne części sekundy, dlatego wybór dobrej jakości sprzętu ma tu niebagatelne znaczenie. W naszym sklepie znajdziesz produkty niewątpliwego lidera rynku – amerykańskiej marki Competitive Edge Dynamics. Marka została założona przez pasjonatów strzelectwa, zgodnie z założeniem, że nikt nie zna potrzeb strzelców lepiej, niż sami strzelcy. W 1990 roku CED wypuściło pierwszy produkt – timer strzelecki CED4000. Urządzenie okazało się na tyle dobre i popularne, że od tego czasu firma notuje stały rozwój wprowadzając na rynek kolejne innowacyjne produkty przeznaczone do strzelectwa dynamicznego.

Timery strzeleckie są powszechnie wykorzystywane w zawodach strzelectwa dynamicznego na całym świecie. Model CED M2 Chronograph jest oficjalnym chronografem używanym w federacjach IPSC, UPSCA i IPDA (a więc największych federacjach strzelectwa dynamicznego) od ponad dwudziestu (!) lat. Produkty firmy wielokrotnie wykorzystywane były także na zawodach rangi mistrzostw świata.

Profesjonalne timery strzeleckie to jednak podstawowe wyposażenie strzelców praktycznych nie tylko jeśli chodzi o profesjonalną rywalizację na najwyższym poziomie. Dokładny i wygodny pomiar czasu pozwala przede wszystkim na maksymalną optymalizację treningu strzeleckiego. Wszystkie timery CED pozwalają na wygodny montaż np. na pasie lub na nadgarstku strzelca, dzięki czemu możemy z ich pomocą mierzyć także czas własnych przebiegów. Timery CED mierzą czas oraz ilość strzałów, a także posiadają liczne dodatkowe funkcje takie jak tryb cichy, tryb pozwalający programowanie wielokrotnych czasów, funkcja PAR, czy tryb szpiegowski pozwalający na uruchomienie timera w trybie cichym (np. by zmierzyć czasy przebiegów innych strzelców). Competitive Edge Dynamics oferuje również timery strzeleckie wyposażone w łącze radiowe RF, dzięki czemu rejestrowane wyniki mogą być wyświetlane na zewnętrznej tablicy LCD. To świetne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w klubie strzeleckim, czy podczas zawodów dynamicznych.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór timerów strzeleckich CED. Poza różnorodnymi modelami samych czasomierzy, w e-militaria.pl proponujemy państwu różne akcesoria, takie jak osłony, klipsy, ładowarki, czy tablice LCD przeznaczone do produktów marki. Na rynku obecne jest wiele rozwiązań, takich jak aplikacje do smartfonów, czy tanie timery przeznaczone do pomiarów czasu w strzelectwie dynamicznym. Ich działanie, zwłaszcza jeśli chodzi o precyzję pomiarów, bywa jednak zawodne. Z tego powodu poważnie myśląc o uprawianiu sportu strzeleckiego (np. IPSC, IDPA lub PiRO) warto pomyśleć o profesjonalnym rozwiązaniu, takim jak timery strzeleckie CED. Jeśli szukasz tego rodzaju produktu dla siebie, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się