Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Okulary Bolle

Okulary ochronne francuskiej firmy Bolle Safety, jednego z liderów w produkcji wyposażenia chroniącego oczy W naszej ofercie znajdą Państwo okulary ochronne z dwóch linii Bolle  Tactical i  Bolle Safty. Produkt z serii Bolle Tactical to okulary strzeleckie głównie przeznaczone dla służb mundurowych oraz wymagających strzelców sportowych, spełniają wszystkie normy przewidziane dla okularów balistycznych. Linia Bolle Safety zawiera szeroką ofertę okularów ochronnych, które świetnie sprawdzają się również w jako okulary strzeleckie. Wszystkie produkty Bolle zapewniają doskonalą ochronę naszego wzroku, a dzięki rozbudowanej ofercie każdy znajdzie okulary ochronne idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcejPokaż mniej
Ochronniki Oczu

Okulary Balistyczne Bolle Combat Zestaw - Czarne (COMBKITN)

329,00 zł
Bolle Combat to najnowsza generacja okularów balistycznych produkcji francuskiej firmy Bolle zaprojektowane z myślą o maksymalnej i niezawodnej ochronie użytkownika w każdej sytuacji. 
Ochronniki Oczu

Okulary Balistyczne Bolle SWAT - Polaryzacyjne (SWATPOL)

339,00 zł
Bolle SWAT to okulary balistyczne produkcji francuskiej firmy Bolle zaprojektowane z myślą o maksymalnej i niezawodnej ochronie użytkownika w każdej sytuacji. Oprawka wykonana została z niezwykle lekkiego i...
Ochronniki Oczu

Okulary Balistyczne Bolle Raider Zestaw - Czarne (RAIDERKIT)

309,00 zł
Bolle Raider to najnowsza generacja okularów balistycznych produkcji francuskiej firmy Bolle zaprojektowane z myślą o maksymalnej i niezawodnej ochronie użytkownika w każdej sytuacji. 

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się