Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Mechanix

Rękawice Machanix

Rękawice Taktyczne Mechanix The Original - Czarne (MG-55)

129,00 zł
Rękawice Mechanix Original to świetna pozycja dla każdego kto ceni pewny chwyt i wygodę użytkowania. Original to świetne rękawiczki do niezliczonej ilości zadań w których potrzebna jest generalna ochrona dłoni i...
Rękawice Machanix

Rękawice Taktyczne Mechanix M-Pact - Czarne (MPT-55)

159,99 zł
Rękawice Mechanix M-Pact to świetna pozycja dla każdego kto ceni pewny chwyt i wygodę użytkowania. M-Pact to świetne rękawiczki do niezliczonej ilości zadań w których potrzebna jest kompleksowa ochrona dłoni i bardzo...
Rękawice Machanix

Rękawice Taktyczne Mechanix M-Pact - Coyote (MPT-72)

159,99 zł
Rękawice Mechanix M-Pact to świetna pozycja dla każdego kto ceni pewny chwyt i wygodę użytkowania. M-Pact to świetne rękawiczki do niezliczonej ilości zadań w których potrzebna jest kompleksowa ochrona dłoni i bardzo...
Rękawice Machanix

Rękawice Taktyczne Mechanix Specialty 0.5mm High-Dexterity - Coyote

124,99 zł
Mechanix Specialty 0.5mm High-Dexterity to najnowszy model rękawic taktycznych, który ma za zadanie zapewnić doskonałą wentylację w gorących i wilgotnych warunkach.
Rękawice Machanix

Rękawice Taktyczne Mechanix Specialty Vent - Coyote

124,99 zł
Mechanix Specialty Vent to najnowszy model rękawic taktycznych, który ma za zadanie zapewnić doskonałą wentylację w gorących i wilgotnych warunkach. 
Rękawice Machanix

Rękawice Taktyczne Mechanix FastFit - Olive Drab

79,00 zł
Rękawice Mechanix Fast Fit to świetna pozycja dla każdego kto ceni pewny chwyt i wygodę użytkowania. Fast Fit to świetne rękawiczki do niezliczonej ilości zadań w których potrzebna jest generalna ochrona dłoni i...
Rękawice Machanix

Rękawice Taktyczne Mechanix Specialty Vent - Czarne

124,99 zł
Mechanix Specialty Vent to najnowszy model rękawic taktycznych, który ma za zadanie zapewnić doskonałą wentylację w gorących i wilgotnych warunkach. 
Rękawice Machanix

Rękawice Taktyczne Mechanix Recon Shooting Gloves - Czarne

184,99 zł
Mechanix Recon Shooting Gloves to wygodne rękawice taktyczne zaprojektowane z myślą o operatorach policyjnych i wojskowych jednostek specjalnych.
Rękawice Machanix

Rękawice Taktyczne Mechanix M-Pact 3 Gen. 2 - Czarne

209,00 zł
Najnowsza generacja rękawic Mechanix M-Pact 3 to świetna pozycja dla każdego kto wymaga zarówno wygody jak i niezawodnej ochrony podczas użytkowania.
Rękawice Machanix

Rękawice Taktyczne Mechanix Pursuit Cut Resistant CR5 - Czarne

179,00 zł
Rękawice Pursuit Cut Resistant CR5 zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonariuszach służb mundurowch aby zapewnić ochronę przed przecięcięm ostrym narzędziem, a jednocześnie nie krępować ruchów i ograniczać czucia...
Rękawice Machanix

Rękawice Mechanix Cold Weather Wind Resistant

129,00 zł
Cold Weather Wind Resistant to ocieplone cienką warstwą polaru rękawice robocze odporne na wiatr, chroniące dłonie przed utratą ciepła.

Mechanix – to słynna amerykańska firma produkująca jedne z najpopularniejszych rękawiczek taktycznych, ale także produktów przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej, budowlanej czy naftowej. Historia producenta zaczęła się niemal trzy dekady temu, w 1991 roku, gdy marka wypuściła na rynek kultowy model - The Original®. Spowodowane było to potrzebą zapewnienia najlepszych możliwych rękawiczek na wyścigi NASCAR. Ta słynna amerykańska impreza motoryzacyjna wymaga od uczestników naprawdę wiele. Bardzo długie trasy i najwyższy poziom sportowy sprawiają, że tylko najbardziej niezawodne produkty są w stanie zdać egzamin. W związku ze specyficznymi potrzebami rękawiczki dla NASCAR miały być przede wszystkim bardzo wytrzymałe – odporne na rozdarcia, przetarcia etc. Celem było także zapewnienie najlepszej możliwej ochrony przed zabrudzeniem oraz możliwie pewnego chwytu. To właśnie te niepozorne rękawiczki – Mechanix The Original® na zawsze zrewolucjonizowały rynek, dzięki swojej przemyślanej konstrukcji i wyjątkowej jakości wykonania. Między innymi dzięki nim ekipa wyposażona w produkty marki, podczas wyścigu Daytona 500 (odbywającego się na trasie pięciuset mil), pozostawiła konkurencję daleko w tyle.

Przez niespełna trzydzieści lat rozwoju firma znacznie poszerzyła swoją ofertę. Już w niedługim czasie po początkowym sukcesie w NASCAR asortyment Mechanix powiększył się o m.in. produkty dla przemysłu i branży budowlanej. Kultowy, klasyczny model firmy w niemal niezmienionej formie znajdował kolejne, zadowolone grupy odbiorców. To właśnie rosnąca popularność produktów amerykańskiej marki przełożyła się na dalsze jej sukcesy. Klienci na całym świecie zaczęli doceniać Mechanix za wyjątkowo przemyślane konstrukcje, ale też jakość użytych materiałów oraz samego wykonania. Wyniki sprzedaży firmy pozwoliły jej wypłynąć na szerokie wody, wprowadzając kolejne linie swoich wyrobów, oraz nowe modele o różnorakich zastosowaniach. Tak zaczęła się m.in. produkcja rękawiczek przeznaczonych dla służb mundurowych i branży taktyczno-militarnej.

Obecnie produkty Mechanix niewątpliwie mają rangę kultowych. Firma pozostaje jednym z czołowych graczy na rynku, zarówno ze względu na posiadaną reputację, jak i popularność produktów na całym świecie. Rękawiczek Mechanix używają przedstawiciele takich służb jak policja czy straż pożarna, operatorzy jednostek specjalnych, strzelcy. Zobaczyć można je na zdjęciach i filmach z misji wojskowych (np. w Iraku czy Afganistanie). Ponadto produkty amerykańskiej marki wciąż popularne są w innych branżach, np. budowlanej. Oczywiście firma nie zrezygnowała także z asortymentu od którego rozpoczynała swoją rynkową działalność i do dziś zaopatruje wielu pracowników (mechaników itd.) związanych ze sportami wyścigowymi. Rękawiczki Mechanix sprawdzają się również w sporcie – używają ich osoby jeżdżące na rowerze, uprawiające Crossfit czy kalistenikę.

Oferta amerykańskiej firmy stale się powiększa. Projektanci szukają nowych rozwiązań i technologicznych innowacji, by zapewnić stały rozwój i wciąż przodować w swojej branży. Produktom Mechanix zaufały już miliony użytkowników na całym świecie. Niewątpliwie sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dobry chwyt i niezawodna ochrona. W asortymencie naszego sklepu posiadamy szeroką gamę produktów marki, projektowanych specjalnie dla branży militarnej (m.in. kultowy model The Original). Jeśli więc jesteś profesjonalistą szukającym sprawdzonych rękawiczek np. do pełnienia służby, lub hobbystą, który ceni sobie wygodę i wysoką jakość w racjonalnej cenie, na pewno powinieneś zapoznać się z ofertą Mechanix.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się