Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Kolor
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Templars Gear

Templars Gear – to polska firma produkująca wysokiej klasy wyposażenie taktyczne. Marka funkcjonuje na rynku od ponad pięciu lat. Początkowo producent zajmował się szyciem pasów taktycznych oraz różnego rodzaju kieszeni. Od początku produkty Templars Gear cechowała wyjątkowo wysoka jakość, wytrzymałość, a także nowoczesne podejście i innowacyjność, zarówno jeśli chodzi o używane materiały, jak i sferę projektową. Z czasem światło dzienne ujrzały pierwsze podstawowe plate carriery – TPC (Templars Plate Carrier). Bardzo pozytywne przyjęcie na rynku pozwoliło polskiemu producentowi mocno rozwinąć swoją ofertę. Niebawem w ofercie pojawiły się nowe innowacyjne produkty, takie jak np. CPC (Crusader Plate Carrier).

We wszystkich swoich wyrobach Templars Gear stawia przede wszystkim na bezkompromisową jakość. Cała oferta marki produkowana jest w Polsce z najwyższej klasy materiałów. Istotnym walorem produktów firmy jest także niska waga. Templars Gear korzysta z nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań, stosowanych także przez innych producentów, jak np. technika cięcia laserowego etc. Wyroby producenta dostępne są w bardzo wielu, zróżnicowanych kolorach i kamuflażach. Cordura we wzorach takich jak różnego rodzaju Multicamy, A-Tacs czy Pencott zapewnia świetne maskowanie w terenie, oraz gwarantuje wysoką trwałość. O jakości sprzętu Templars Gear świadczy jego popularność wśród funkcjonariuszy służb mundurowych w Polsce i na całym świecie. Po kamizelki, pasy czy ładownice firmy sięgają m.in. policjanci, żołnierze czy operatorzy jednostek specjalnych. Dzięki temu wyposażenie Templars Gear sprawdzane jest w boju, w najbardziej wymagających warunkach, a pozyskiwane w ten sposób informacje zwrotne przekładają się na produkowanie jeszcze lepszych wyrobów.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki asortyment produktów Templars Gear. Wśród licznych produktów wymienić można słynne kamizelki typu Plate Carrier, pasy taktyczne, wszelkiego rodzaju i zastosowania ładownice czy plecaki. Jeśli potrzebujesz najwyższej klasy sprzętu do taktycznych zastosowań, koniecznie zapoznaj się z ofertą polskiego producenta!

 

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się