Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Direct Action

Direct Action – Choć obcobrzmiąca nazwa może sugerować coś innego, DA to polski producent najwyższej klasy sprzętu taktycznego. Od początków marki w 2014 roku przyświeca jej założenie zapewnienia najlepszej jakości wyposażenia dla służb mundurowych oraz jednostek specjalnych. Podobnie jak większość liderów rynku również producenci Direct Action zdają sobie sprawę, że dobrej klasy taktyczny sprzęt nie powstaje w głowach specjalistów od marketingu, a jest odpowiedzią na realne potrzeby prawdziwych operatorów jednostek specjalnych, żołnierzy czy policjantów. Stąd od początku polska marka korzysta z pomocy wielu konsultantów, np. byłych żołnierzy JW GROM, ale także zagranicznych specjalistów takich jak Brandon Webb (instruktor Navy Seals, były operator SEAL Team Three, autor wielu książek o tematyce militarnej).

Oczywiście dobry projekt to jedno, jednak by produkt sprawdzał się w najcięższych warunkach potrzebna jest również najwyższa jakość wykonania. W Direct Action również jest to zapewnione. Firma korzysta wyłącznie z najlepszych, certyfikowanych materiałów, takich jak Cordura®, klamry Duraflex® - Woojin czy zamki YKK®. Te półprodukty w połączeniu z zastosowaniem wytrzymałych nici i przykładaniem uwagi do całego procesu produkcyjnego dają produkt spełniający wszelkie, najbardziej rygorystyczne kryteria. Również w przypadku odzieży Direct Action w grę wchodzą tylko sprawdzone tkaniny wykonane dla potrzeb współczesnego pola bitwy. Charakterystyczną cechą wyrobów polskiego producenta są panele MOLLE/PALS wykonywane z wykorzystaniem technologii cięcia laserem. Zrezygnowanie ze standardowych, naszywanych taśm, nie tylko obniża wagę produktów i zmniejsza liczbę wystających elementów oporządzenia, ale także przyczynia się do zachowania charakteru low-profile, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie cenione.

Nasza oferta produktów Direct Action to przede wszystkim ogromna liczba różnego rodzaju elementów oporządzenia. Na stronie znajdziesz zarówno wiele modeli kamizelek taktycznych czy paneli udowych w najróżniejszych konfiguracjach i wzorach, ale także wiele różnego typu ładownic i kieszeni, tak by każdy mógł skonfigurować wyposażenie pod indywidualne potrzeby. Asortyment DA to także oferta dla strzelców, a więc kabury, zawieszenia taktyczne czy ładownice na magazynki/amunicję. W końcu posiadamy również duży wybór odzieży polskiego producenta, od spodni taktycznych i t-shirtów po charakterystyczne czapki w nowoczesnym designie. Oferta Direct Action zawiera niemal wszystko, co może przydać się do służby w formacjach mundurowych, lub hobbystycznego wykorzystania (np. w strzelectwie czy airsofcie). O jakości wyrobów świadczy powszechność ich użycia przez operatorów jednostek specjalnych na całym świecie. Jednym z użytkowników produktów Direct Action jest najbardziej znana polska jednostka wojskowa JW 2305 Grom.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się