Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (5/5)Bazuje na 7 ocenach produktów i na 4 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Torby Mil-Tec

Szeroka oferta toreb Mil-Tec. Producent oferuje dużą gamę typowo transportowych toreb, które doskonale spiszą się dla osób, które zmuszone są do przenoszenia dużej ilości sprzętu. Ze względu na taktyczne konotacje marki, cały szereg produktów jest oczywiście związany ze strzelectwem. Wśród nich znajdziemy więc torby amunicyjne, na broń krótką i długą, czy saszetki taktyczne pozwalające na skryte przenoszenie pistoletu. Torby Mil-Tec to również liczne modele dedykowane codziennemu użytkowi. Mniej lub bardziej taktyczne produkty doskonale spiszą się podczas wykonywania codziennych zadań, od przenoszenia laptopa, po codzienne drobiazgi. Wciąż jednak najistotniejszą grupą docelową pozostają dla Mil-Teca funkcjonariusze służb mundurowych, ochroniarze, czy żołnierze, którym dedykowana jest znaczna część oferty.
Czytaj więcejPokaż mniej

Torby Mil-Tec - to szeroki asortyment wyrobów niemieckiego producenta, dedykowany różnym aktywnościom. Marka Mil-Tec jest obecna na rynku już od ponad pół wieku. Jej historia rozpoczęła się od sprzedaży produktów demobilowych, jednak szybko firma przestawiła się na produkowanie własnego oporządzenia i odzieży taktycznej i wojskowej. Dziś to jeden z producentów z najszerszą ofertą produktów, w której znaleźć można niemal wszystko, od ubrań przez akcesoria biwakowe, typowo wojskowe wyposażenie, namioty i śpiwory, aż po ładownice, plecaki, czy właśnie torby różnych zastosowań.

Asortment toreb Mil-Tec jest niezwykle szeroki. Producent oferuje dużą gamę typowo transportowych toreb, które doskonale spiszą się dla osób, które zmuszone są do przenoszenia dużej ilości sprzętu. Ze względu na taktyczne konotacje marki, cały szereg produktów jest oczywiście związany ze strzelectwem. Wśród nich znajdziemy więc torby amunicyjne, na broń krótką i długą, czy saszetki taktyczne pozwalające na skryte przenoszenie pistoletu. Torby Mil-Tec to również liczne modele dedykowane codziennemu użytkowi. Mniej lub bardziej taktyczne produkty doskonale spiszą się podczas wykonywania codziennych zadań, od przenoszenia laptopa, po codzienne drobiazgi. Wciąż jednak najistotniejszą grupą docelową pozostają dla Mil-Teca funkcjonariusze służb mundurowych, ochroniarze, czy żołnierze, którym dedykowana jest znaczna część oferty.

W szerokiej ofercie marki trudno wskazać konkretne torby Mil-Tec cieszące się największą popularnością. Z pewnością należy do nich model Security Kit Bag, który doskonale sprawdza się dla ochroniarzy, policjantów i funkcjonariuszy innych służb. Także klasyczny model US Combat Parachute Cargo, nawiązujący do wojskowego wzornictwa sprawdza się w szeregu nawet najcięższych zadań. Miłośnicy taktycznych rozwiązań w codziennym życiu chętnie sięgają po torbę Mil-Tec Sling Bag, charakteryzującą się ciekawym, nowoczesnym wzornictwem. Również popularne „nerki”, takie jak Fanny Pack MOLLE, Hip Bag, czy przeznaczone na broń Pistol Hip Bag stale zyskują nowych zwolenników na całym świecie.

Torby Mil-Tec, które znajdziesz w ofercie e-militaria.pl to szeroki asortyment produktów, sprawdzających się w dziesiątkach odmiennych zastosowań. Niemiecka firma stale rozwija swoją ofertę, by jeszcze lepiej trafiać w potrzeby dzisiejszego rynku. Kolejne modele proponowane przez projektantów Mil-Tec sprawdzają się na strzelnicy, w lesie, czy codziennym, miejskim użytku. Jeśli szukasz torby dla siebie koniecznie zapoznaj się z produktami oferowanym w e-militaria.pl. Torby Mil-Tec z pewnością przypadną Ci do gustu.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się