Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Agilite

Agilite to izraelski producent wysokiej jakości, sprawdzonego w boju sprzętu taktycznego, który został zaprojektowany i stworzony w odpowiedzi na potrzeby operatorów Sił Obronnych Izraela. Ciężkie warunki działań wymagają ciągłego wprowadzania innowacji, aby przetrwać i chronić nasze rodziny i ojczyznę. Nasz sprzęt zawsze musiał być o krok przed naszymi wrogami. Dlatego niezależnie od tego, czy bronisz swojego kraju, swojej społeczności, czy domu, wyposażenie taktyczne Agilite zapewni Ci niezawodne wsparcie i rozwiązania.

ZAUFALI NAJLEPSI NA ŚWIECIE

Sprzęt taktyczny Agilite cieszy się zaufaniem i jest używany przez jednostki operacji specjalnych wojska i organów ścigania z całego świata oraz inne osoby, które chcą narazić się na niebezpieczeństwo w walce z tyranią i złem, gdziekolwiek się znajdują.

#SCORPIONLIFE

Nieprzypadkowo w logotypie znajduje się skorpion, ponieważ jest twardym, śmiercionośnym stworzeniem, zaprojektowanym przez naturę do przetrwania w ekstremalnych temperaturach i terenie pustynnym. Unika zagrożeń, ale sprowokowany, dostarcza śmiercionośną siłę. Emblemat Agilite Scorpion jest określeniem wysoko wykwalifikowanego, świetnie wyszkolonego międzynarodowego bractwa wojowników, dla których obrona kraju, społeczności i rodziny jest najważniejsza.

ZAANGAŻOWANIE W RZEMIOSŁO

Sprzęt Agilite został zaprojektowany i udoskonalony w walce w Izraelu przy użyciu wyłącznie najlepszych materiałów, aby zapewnić najwyższą jakość, trwałość, wygodę i doskonałą funkcjonalność dla użytkowników końcowych. Daje ci przewagę, którą można uzyskać tylko dzięki ciągłym inteligentnym, rzeczywistym informacjom zwrotnym z pola walki, od operatorów wojska specjalnych w jednej z najtrudniejszych i najbardziej złożonych stref walki na ziemi.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się