Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Agilite

Kamizelka Agilite K-Zero Plate Carrier - Ranger Green Kamizelka Agilite K-Zero Plate Carrier - Ranger Green
-130,00 zł
Limitowana oferta specjalna
Kamizelki Agilite

Kamizelka Agilite K-Zero Plate Carrier - Ranger Green

1 419,00 zł 1 549,00 zł
Agilite K-Zero Plate Carrier to nowoczesna kamizelka taktyczna typu plate carrier, która została zaprojektowana jako lekka i modułowa platforma low-profile, umożliwiająca wygodne przenoszenie wkładów balistycznych...
Ładownice Karabinowe

Ładownica Agilite AG1 5.56 Single Mag Pouch - Multicam Black

149,00 zł
Agilite AG1 5.56 Single Mag Pouch to pojedyncza ładownica typu shingle, przeznaczona do przenoszenia magazynków na amunicję 5.56 mm. Klasyczna, niezawodna konstrukcja, ze specjalnie zaprojektowanym uchwytem, umożliwia...

Agilite to izraelski producent wysokiej jakości, sprawdzonego w boju sprzętu taktycznego, który został zaprojektowany i stworzony w odpowiedzi na potrzeby operatorów Sił Obronnych Izraela. Ciężkie warunki działań wymagają ciągłego wprowadzania innowacji, aby przetrwać i chronić nasze rodziny i ojczyznę. Nasz sprzęt zawsze musiał być o krok przed naszymi wrogami. Dlatego niezależnie od tego, czy bronisz swojego kraju, swojej społeczności, czy domu, wyposażenie taktyczne Agilite zapewni Ci niezawodne wsparcie i rozwiązania.

ZAUFALI NAJLEPSI NA ŚWIECIE

Sprzęt taktyczny Agilite cieszy się zaufaniem i jest używany przez jednostki operacji specjalnych wojska i organów ścigania z całego świata oraz inne osoby, które chcą narazić się na niebezpieczeństwo w walce z tyranią i złem, gdziekolwiek się znajdują.

#SCORPIONLIFE

Nieprzypadkowo w logotypie znajduje się skorpion, ponieważ jest twardym, śmiercionośnym stworzeniem, zaprojektowanym przez naturę do przetrwania w ekstremalnych temperaturach i terenie pustynnym. Unika zagrożeń, ale sprowokowany, dostarcza śmiercionośną siłę. Emblemat Agilite Scorpion jest określeniem wysoko wykwalifikowanego, świetnie wyszkolonego międzynarodowego bractwa wojowników, dla których obrona kraju, społeczności i rodziny jest najważniejsza.

ZAANGAŻOWANIE W RZEMIOSŁO

Sprzęt Agilite został zaprojektowany i udoskonalony w walce w Izraelu przy użyciu wyłącznie najlepszych materiałów, aby zapewnić najwyższą jakość, trwałość, wygodę i doskonałą funkcjonalność dla użytkowników końcowych. Daje ci przewagę, którą można uzyskać tylko dzięki ciągłym inteligentnym, rzeczywistym informacjom zwrotnym z pola walki, od operatorów wojska specjalnych w jednej z najtrudniejszych i najbardziej złożonych stref walki na ziemi.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się