Filtruj produkty przez:

Cena
46 369
Producenci
Rozmiar
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej

Spodnie UTP

Spodnie UTP od firmy Helikon to absolutny bestseller. Spodnie te oferują użytkownikowi ogromną funkcjonalność i wygodę. Spodnie taktycznie Helikon Urban tactical Pants (UTP) powstały jako wzór „mid profile”, czyli wyglądające mniej mundurowo niż tradycyjne spodnie wojskowe tj. BDU, ACU czy M-65, oferując jednak zwiększoną funkcjonalność w stosunku do odzieży czysto cywilnej.
Spodnie Helikon UTP posiadają dwanaście bardzo funkcjonalnych kieszeni. Wzmocnienia na kolanach, z możliwością zastosowania wkładek ochronnych. Zapinane są na zamek błyskawiczny i listwę rzepową.

Przy projektowaniu modelu UTP firma Helikon zastosowała wiele rozwiązań poprawiających komfort i wygodę. Spodnie posiadają anatomiczny krój, w kroku zastosowano romboidalną wstawkę, oraz specjalne zaszewki na kolanach, przez co spodnie UTP nie krępują ruchów, w pasie wszyto elastyczny ściągacz co wraz z zapięciem na listwę rzepową pozwala użytkownikowi na komfortowe dopasowanie. Na uwagę zasługuje także zastosowany materiał z domieszką spandexu. Dzięki temu uzyskano materiał lekko rozciągliwy, który pozwala na jeszcze większą swobodę ruchu.
Wszystko to sprawiło że spodnie Helikon UTP stały się jednymi z najpopularniejszych modeli spodni taktycznych, znajdując uznanie wśród tysięcy użytkowników. Model UTP jest wykorzystywany zaróno na co dzień, jak i na służbie, a także podczas aktywnego spędzania wolnego czasu, na strzelnicy, w lesie lub w górach.

Spodnie Helikon UTP dostępne są w trzech rodzajach materiału:

  • Rip-Stop (60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex) – Materiał dość lekki, najbardziej uniwersalny, świetnie sprawdza się wiosną, latem oraz jesienią. W polskich warunkach sprawdzi się także podczas lekkiej zimy
  • Cotton Canvas (97% bawełna, 3% spandex) – Gładki i gruby materiał, przeznaczony na chłodniejsze pory roku
  • Policottn Canvas (58% bawełna, 40% poliester, 2% spandex) - Gładki i gruby materiał, przeznaczony na chłodniejsze pory roku, domieszka poliestru zapewnia zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, poadto spodnie lepiej „trzymają” kolor niż spodnie wykonane z czystej bawełny
  • Denim Jeans (80% bawełna, 19% poliester, 1% spandex) – popularny Jeans, świetnie sprawdza się w warunkach miejskich

Na uwagę zasługuje także specjalna wersja spodni UTP – spodnie Helikon UTW, które zostały zaprojektowane specjalnie dla kobiet. A także krótkie spodnie powstałe na bazie UTP.  

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie