Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

ESS

Okulary ESS

Okulary balistyczne ESS - ICE One Gray - Przyciemniane - 740-0440

179,00 zł
ICE™ (Interchangeable Component Eyeshield) to lekka, pozbawiona oprawek konstrukcja oferująca pełną ochronę balistyczną, nieograniczone pole widzenia, wizjer pierwszej klasy optycznej oraz regulowane zauszniki
Okulary ESS

Okulary balistyczne ESS Crosshair One Smoke Gray - Przyciemniane - EE9014-08

195,00 zł
Crosshair to podstawowy model okularów balistycznych z serii Cross-Series produkcji amerykańskiej firmy ESS. Wyposażone są w odporne na zarysowania, łatwe do wymiany wizjery balistyczne, które nie zniekształcają...
Okulary ESS

Okulary Balistyczne ESS - ICE 3LS - 740-0019

469,00 zł
CE™ (Interchangeable Component Eyeshield) to lekka, pozbawiona oprawek konstrukcja oferująca pełną ochronę balistyczną, nieograniczone pole widzenia, wizjer pierwszej klasy optycznej oraz regulowane zauszniki.
Okulary ESS

Okulary balistyczne ESS - ICE NARO 3LS - 740-0017

469,00 zł
ICE NARO™ (Interchangeable Component Eyeshield) to lekka, pozbawiona oprawek konstrukcja oferująca pełną ochronę balistyczną, nieograniczone pole widzenia, wizjer pierwszej klasy optycznej oraz regulowane zauszniki.
Okulary ESS

Okulary balistyczne ESS Crossbow One - Smoke Gray - 740-0614

295,00 zł
Crossbow to flagowy model okularów balistycznych z serii Cross-Series produkcji amerykańskiej firmy ESS. Wyposażone są w odporne na zarysowania, łatwe do wymiany wizjery balistyczne z ochroną przed zaparowaniem, które...
Okulary ESS

Okulary balistyczne ESS Crossblade One Smoke Grey - Standard - EE9032-08

315,00 zł
Crossblade to najnowszy model okularów balistycznych, należących do linii produktów Cross-Series™. Wyposażone są w odporne na zarysowania, łatwe do wymiany wizjery balistyczne.

ESS – Eye Safety Systems to amerykańska firma specjalizująca się w wykonywaniu najwyższej klasy ochrony oczu przede wszystkim dla potrzeb armii i służb mundurowych. Marka powstała w 1998 roku i od początku kierowała się jasnymi założeniami – potrzebą stworzenia najmocniejszej ochrony oczu na rynku.

Asortyment Eye Safety Systems projektowany jest głównie z myślą o potrzebach służb mundurowych, uwzględniając pracę z bronią etc. Projektanci podczas tworzenia nowych modeli okularów przywiązują dużą wagę do wysłuchiwania i uwzględniania opinii tych, dla których produkty są przeznaczone. W ESS doskonale zdają sobie sprawę, że nikt nie sprawdzi okularów stworzonych do służby w taki sposób, jak sami żołnierze, policjanci etc. Ten proces przekłada się na niebywały komfort użytkowania wyrobów Eye Safety Systems.

Amerykański producent stawia również na najwyższy możliwy poziom ochrony, dzięki czemu wyroby marki spełniają najbardziej rygorystyczne specyfikacje U.S. Military oraz ANSI (American National Standards Institute –organizacja ustanawiająca normy techniczne na terenie USA) Z87.1-2015. Ponadto firma posiada certyfikat ISO 9001:2015 przyznawany markom zachowującym najwyższe standardy kontroli jakości swoich wyrobów. Dodatkowym potwierdzeniem najwyższego poziomu wyrobów ESS jest fakt bycia jedynym oficjalnym dostawcą okularów dla potrzeb Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych (USMC).

Obecnie Eye Safety Systems to światowy lider rynku okularów ochronnych dla branży militarnej. Produkty ESS trafiają do klientów przez setki dystrybutorów w ponad stu krajach świata. Firma stale się rozwija wprowadzając kolejne innowacyjne rozwiązania oraz rozszerzając ofertę o nowe produkty jeszcze lepiej dostosowane do współczesnych potrzeb branży. Okulary ESS to wybór wielu żołnierzy, policjantów, pracowników ochrony czy miłośników strzelectwa na całym świecie.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wiele najlepszych modeli popularnych „essów”. Poza okularami proponujemy również wiele akcesoriów, takich jak korekcyjne wkładki do nich, wymienne szkła, oprawki, gumki czy całe zestawy niezbędnych przedmiotów. Jeśli potrzebujesz doskonałej ochrony oczu w każdych warunkach, niewątpliwie powinieneś zapoznać się z ofertą ESS.

 

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się