Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Długość
Kolor
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Mil-Tec

Miltec – to niemiecki producent odzieży i wyposażenia militarnego, jedna z największych firm światowego rynku. Historia marki rozpoczęła się jak historia wielu w branży. Początkowo pod nazwą Sturm Handels GmbH przedsiębiorstwo założone w 1971 roku zajmowało się sprzedażą sprzętu wcześniej wykorzystywanego w armii. Siedzibą firmy był ówcześnie Rottenburg am Neckar. Zaledwie niedużą część działalności marki stanowiła ówcześnie produkcja własnej odzieży i wyposażenia przeznaczonego do outdooru. Sturm Handels GmbH stale się rozwijało i w 1983 roku powstało pierwsze przedstawicielstwo firmy w Stanach Zjednoczonych, a od 1990 roku utworzono nowy oddział przedsiębiorstwa w Tangermünde, w Saksonii. Saksońska siedziba do dziś pozostaje głównym centrum produkcyjnymi niemieckiej marki. To właśnie lata dziewięćdziesiąte ubiegłego stulecia okazały się przełomowe dla działalności firmy.

W 1995 roku, po ponad dwudziestu latach działalności Sturm Handels GmbH na rynek trafiła oficjalnie firma Mil-Tec, już jako samodzielny producent wyposażenia i odzieży militarnej. Firmie od samych początków przyświecał jasny cel, realizowany do dziś – dostarczanie klientom dobrej jakości sprzętu, w jak najniższej cenie. To właśnie ten niewiarygodnie dobry stosunek ceny do jakości jest dziś najbardziej charakterystyczną cechą firmy. Od powstania Mil-Tec stale się rozwija wprowadzając i udoskonalając kolejne produkty, zajmując nowe nisze w swojej branży i rozrastając się na setki państw całego świata.

Obecnie w ofercie niemieckiego producenta znaleźć można ponad dziesięć tysięcy (!) różnego rodzaju wyrobów. Działalność firmy jest niezwykle szeroka. Mil-Tec oferuje w zasadzie wszystko, co mogłoby być przydatne w działalności outdoorowej, taktycznej, strzeleckiej etc. W asortymencie marki znajdziemy więc całą gamę odzieży przeznaczonej dla myśliwych, wojska, outdoorowców, specjalistyczne produkty dla branży ochroniarskiej, wyposażenie takie jak torby i plecaki, obuwie, akcesoria survivalowe czy latarki. Firma oferuje nawet całą linię militarnej odzieży przeznaczonej dla dzieci.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz bardzo szeroki wybór produktów Mil-Tec. Wśród wyrobów marki wymienić można różne rodzaje odzieży, drobne akcesoria przydatne w survivalu czy bushcrafcie, a także wiele rodzajów plecaków, ładownic etc. Niemiecki producent jest w stanie zapewnić Ci niemal wszystko, co może być potrzebne w terenie. Jeśli więc potrzebujesz wyposażenia dobrej jakości, w najlepszej możliwej cenie, na pewno spodoba Ci się oferta Mil-Tec.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się