Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Długość
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Surge Polonia

Surge Polonia – to polska firma zajmująca się produkcją odzieży patriotycznej, jeden z największych wytwórców tego typu wyrobów. Nazwa firmy to zwrot, który był obecny na sztandarze Pierwszej Samodzielnej Brygady Spadochronowej dowodzonej przez generała Stanisława Sosabowskiego. Po łacinie oznacza on „Powstań Polsko” i jasno oddaje wartości, którymi kieruje się marka. Na swoich koszulkach i bluzach Surge Polonia chętnie odnosi się do ważnych wydarzeń z naszej historii, wielkich zwycięstw czy bohaterskich zrywów. Również data powstania marki nie jest przypadkowa. Oferta firmy pojawiła się na rynku dokładnie 11.11.2011, a więc w polskie Święto Niepodległości.

Choć wyroby Surge Polonia nie należą do najtańszych w branży, wynika to z jasnej polityki produkcyjnej. Wszystkie elementy odzieży szyte są w łódzkich szwalniach, również nadruki projektują i wykonują polscy producenci. Firma świadomie nie przenosi produkcji na Daleki Wschód w celu zmniejszenia cen, czy zwiększenia zysku, również w sferze ekonomicznej promując lokalny patriotyzm. Oczywiście przekłada się to również na znacznie wyższą jakość odzieży, co jasno stawia wyroby Surge Polonia w segmencie premium.

Mimo faktu, że wszystkie ubrania polskiej firmy inspirowane są historią i patriotyzmem, grafiki które możemy na nich zobaczyć najczęściej tworzone są w mocno współczesnym stylu. Marka współpracuje z wieloma artystami młodego pokolenia i chętnie wykorzystuje ich doświadczenia w dziedzinach sztuki takich jak graffiti, tatuaż czy pop-art. Właśnie to, w połączeniu z historycznymi treściami tworzy niepowtarzalny charakter produktów Surge Polonia. Firma pokazuje, że patriotyzm nie jest tylko hasłem z minionej epoki, a czymś żywym, współczesnym, do czego chętnie odnoszą się młode pokolenia.

Przez niemal dekadę obecności na rynku oferta polskiej marki znacznie się powiększyła. Obecnie wśród odzieży Surge Polonia odnaleźć możemy wiele produktów takich jak koszulki, bluzy, portfele itd., wszystkie z grafikami nawiązującymi do narodowej symboliki, oraz ważnych wydarzeń z polskiej historii.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór koszulek Surge Polonia. Jeśli interesujesz się polską historią i chcesz w jakiś sposób nawiązać do tego w swoim codziennym ubiorze, na pewno spodoba Ci się oferta polskiego producenta.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się