Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Stil Crin

Stil crin – to włoska firma zajmująca się produkcją akcesoriów do broni, głównie do jej czyszczenia. Marka funkcjonuje na rynku już od ponad trzydziestu lat. Siedziba Stil crin zlokalizowana jest we włoskiej miejscowości Pavone del Mella w Lombardii, zaledwie 30 kilometrów od Valle Trompia – bardzo ważnego ośrodka produkcji broni (m.in. znajduje się tam fabryka Beretty). To między innymi dzięki swojemu ulokowaniu firma osiągnęła rynkowy sukces. Bliskość tak dużego centrum produkcyjnego umożliwiła marce współpracę z ważnymi producentami broni, znanymi i docenianymi na całym świecie. Dzięki temu Stil crin zyskało także dużą informację zwrotną dotyczącą oferowanych produktów oraz możliwość testowania ich na wielu rodzajach broni. To wszystko przełożyło się na ciągłe ulepszanie oraz tworzenie nowych produktów.

Włoska firma szczyci się wykonywaniem wszystkich swoich produktów wyłącznie z materiałów pochodzących z krajów Unii Europejskiej (przede wszystkim z samej ojczyzny marki). Cały proces produkcyjny, łącznie z fazą projektową etc. odbywa się w fabryce Stil crin. Wąska specjalizacja włoskiego producenta pozwoliła na stworzenie możliwie najlepszych wyrobów w tej kategorii.

Poza produktami przeznaczonymi typowo do czyszczenia i konserwacji broni (takimi jak szczotki, wyciory i chemia), Stil crin wytwarza także inne akcesoria do broni, m.in. futerały, flagi bezpieczeństwa, cele czy nawet proce. Dużą część oferty marki stanowią też zbijaki różnych kalibrów. Firma proponuje klientom zarówno zbijaki wykonane z aluminium, jak i te polimerowe z różnymi rodzajami spłonek (na sprężynce, silikonowe itd.). Jak ważny jest trening na sucho wie każdy kto zajmuje się jakąkolwiek formą strzelectwa. Wykonując go trzeba pamiętać o posługiwaniu się odpowiednim zbijakiem, co przekłada się na większą żywotność iglicy.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór produktów Stil crin. Włoska firma to już ponad trzydzieści lat rozwoju i wprowadzania na rynek nowych, przemyślanych produktów wysokiej jakości. Jeśli więc potrzebujesz akcesoriów do broni, zapoznaj się z ofertą marki.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się