Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,9/5)Bazuje na 23 ocenach produktów i na 12 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Wiley X

wMyHNVkw.jpeg

Wiley X – to amerykański producent wysokiej klasy okularów ochronnych. Firmę założył weteran amerykańskiej armii – Myles Freeman. Początkowo była to nieduża marka powstała w celu wyprodukowania dla potrzeb żołnierzy okularów, chroniących przed odłamkami, uderzeniami etc. W warsztacie Mylesowi pomagali synowie – Dan i Myles, obecni właściciele Wiley X. Oni także stworzyli nazwę marki. Początkowo siedziba firmy mieściła się w piwnicy w Daly City.

Z czasem wysoka jakość produktów firmy przełożyła się na rosnące zainteresowanie wśród klientów. Marka notowała kolejne wzrosty sprzedaży starając się sprostać zapotrzebowaniu. Dziś Wiley X jest jednym z liderów branży. Okulary amerykańskiego producenta cieszą się ogromną popularnością. Korzystają z nich żołnierze, funkcjonariusze służb mundurowych (policjanci, strażacy, ratownicy etc.), a także sportowcy i cywilni użytkownicy na całym świecie. Mimo ogromnego rynkowego sukcesu Wiley X wciąż pozostaje rodzinnym biznesem. Wśród pracowników są kuzyni, wujkowie czy przyjaciele twórców.

Do dziś niezmienna pozostaje filozofia marki. Firma koncentruje się przede wszystkim na dwóch aspektach – jakości i innowacyjności. Nowe technologie pozwalają tworzyć produkty najlepiej spełniające swoje zadanie, a restrykcyjne kontrole jakości i testy wytrzymałości powodują, że okularom amerykańskiego producenta naprawdę można zaufać. Trzecim aspektem, który również nie pozostaje bez znaczenia jest design. Wiley X oferuje okulary wyglądające nowocześnie i po prostu dobrze. Poza modelami przeznaczonymi dla wojska, dziś firma oferuje także okulary zaprojektowane dla sportowców (np. rowerzystów czy biegaczy), a także do noszenia na co dzień (nie tylko przeciwsłoneczne ale również korekcyjne). Ponadto wśród wyrobów marki znaleźć można innego typu akcesoria (rękawiczki, czapki i wiele innych).

W ofercie e-militaria.pl znajdziesz szeroki wybór wysokiej klasy okularów amerykańskiego producenta. Wśród wielu produktów znajdziesz zarówno najprostsze okulary balistyczne, zapewniające pełną ochronę gogle, oraz różne akcesoria do nich. W ofercie posiadamy także inne produkty (m.in. rękawiczki) firmy. Jeśli szukasz sprzętu w bezkompromisowej jakości, koniecznie zapoznaj się z ofertą Wiley X!

Wiley X to rodzinna firma której mottem stało się stwierdzenie, że ​​ciągłe doskonalenie to nie tylko cel, to wymóg. Połączenie doskonałego wzornictwa z nietłukącymi się soczewkami i trwałymi oprawkami przy jednoczesnym zastosowaniu unikalnych technologii, takich jak opatentowane uszczelnienie twarzy Facial Cavity ™. Bogata oferta okularów i gogli z linii Wiley X Tactical narodziła się na polu bitwy, koncentrując się na ochronie funkcjonariuszy w służbie, ale wizja została rozwinięta przez lata, aby przełożyć pewne rozwiązania na produkty przeznaczone dla sportowców, wędkarzy czy entuzjastów outdooru.


Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się