Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Wiley X

wMyHNVkw.jpeg

Wiley X – to amerykański producent wysokiej klasy okularów ochronnych. Firmę założył weteran amerykańskiej armii – Myles Freeman. Początkowo była to nieduża marka powstała w celu wyprodukowania dla potrzeb żołnierzy okularów, chroniących przed odłamkami, uderzeniami etc. W warsztacie Mylesowi pomagali synowie – Dan i Myles, obecni właściciele Wiley X. Oni także stworzyli nazwę marki. Początkowo siedziba firmy mieściła się w piwnicy w Daly City.

Z czasem wysoka jakość produktów firmy przełożyła się na rosnące zainteresowanie wśród klientów. Marka notowała kolejne wzrosty sprzedaży starając się sprostać zapotrzebowaniu. Dziś Wiley X jest jednym z liderów branży. Okulary amerykańskiego producenta cieszą się ogromną popularnością. Korzystają z nich żołnierze, funkcjonariusze służb mundurowych (policjanci, strażacy, ratownicy etc.), a także sportowcy i cywilni użytkownicy na całym świecie. Mimo ogromnego rynkowego sukcesu Wiley X wciąż pozostaje rodzinnym biznesem. Wśród pracowników są kuzyni, wujkowie czy przyjaciele twórców.

Do dziś niezmienna pozostaje filozofia marki. Firma koncentruje się przede wszystkim na dwóch aspektach – jakości i innowacyjności. Nowe technologie pozwalają tworzyć produkty najlepiej spełniające swoje zadanie, a restrykcyjne kontrole jakości i testy wytrzymałości powodują, że okularom amerykańskiego producenta naprawdę można zaufać. Trzecim aspektem, który również nie pozostaje bez znaczenia jest design. Wiley X oferuje okulary wyglądające nowocześnie i po prostu dobrze. Poza modelami przeznaczonymi dla wojska, dziś firma oferuje także okulary zaprojektowane dla sportowców (np. rowerzystów czy biegaczy), a także do noszenia na co dzień (nie tylko przeciwsłoneczne ale również korekcyjne). Ponadto wśród wyrobów marki znaleźć można innego typu akcesoria (rękawiczki, czapki i wiele innych).

W ofercie e-militaria.pl znajdziesz szeroki wybór wysokiej klasy okularów amerykańskiego producenta. Wśród wielu produktów znajdziesz zarówno najprostsze okulary balistyczne, zapewniające pełną ochronę gogle, oraz różne akcesoria do nich. W ofercie posiadamy także inne produkty (m.in. rękawiczki) firmy. Jeśli szukasz sprzętu w bezkompromisowej jakości, koniecznie zapoznaj się z ofertą Wiley X!

Wiley X to rodzinna firma której mottem stało się stwierdzenie, że ​​ciągłe doskonalenie to nie tylko cel, to wymóg. Połączenie doskonałego wzornictwa z nietłukącymi się soczewkami i trwałymi oprawkami przy jednoczesnym zastosowaniu unikalnych technologii, takich jak opatentowane uszczelnienie twarzy Facial Cavity ™. Bogata oferta okularów i gogli z linii Wiley X Tactical narodziła się na polu bitwy, koncentrując się na ochronie funkcjonariuszy w służbie, ale wizja została rozwinięta przez lata, aby przełożyć pewne rozwiązania na produkty przeznaczone dla sportowców, wędkarzy czy entuzjastów outdooru.


Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się