Gogle Balistyczne Wiley X Spear - Tan Frame - Smoke/Clear (SP29T)

Wiley X Spear to niezawodne gogle taktyczne, zaprojektowane z myślą o funkcjonariuszach służb mundurowych. Kompaktowa konstrukcja low profile oprócz skutecznej ochrony oczu użytkownika zapewniają jednocześnie odpowiedni komfort, nawet w ciężkich warunkach.

Więcej szczegółów

712316060462
Nowy produkt

399,00 zł

- +

Oceny i opinie klientów

Nikt nie opublikował oceny / recenzji
w tym języku

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Gogle Balistyczne Wiley X Spear - Tan Frame - Smoke/Clear (SP29T)

Gogle Balistyczne Wiley X Spear - Tan Frame - Smoke/Clear (SP29T)

Wiley X Spear to niezawodne gogle taktyczne, zaprojektowane z myślą o funkcjonariuszach służb mundurowych. Kompaktowa konstrukcja low profile oprócz skutecznej ochrony oczu użytkownika zapewniają jednocześnie odpowiedni komfort, nawet w ciężkich warunkach.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 
Więcej informacji

Wiley X Spear to niezawodne gogle taktyczne, zaprojektowane z myślą o funkcjonariuszach służb mundurowych. Kompaktowa konstrukcja low profile oprócz skutecznej ochrony oczu użytkownika zapewniają jednocześnie odpowiedni komfort, nawet w ciężkich warunkach. 
Szkielet gogli Wiley X Spear stanowi anatomicznie wyprofilowana oprawka, spełniająca wiele istotnych funkcji. Specjalny kształt zapewnia dobre dopasowanie, a otwory wentylacyjne z przodu oraz na bokach poprawiają przepływ powietrza. Ponadto otwory zabezpieczone są pianką, która ogranicza przedostawanie się piasku czy kurzu do środka. Dla jeszcze lepszego dopasowania i uszczelnienia, wewnątrz znajduje się dodatkowa ramka wykończona piankowym materiałem. W razie potrzeb ramkę można szybko zdemontować. W równie łatwy sposób można rozbudować gogle Spear o wkładkę RX ze szkłami korekcyjnymi.

Google wyposażone są w dwa, wymienne wizjery z polimeru Selenit, o doskonałej jakości optycznej i spełniające normy ochrony balistycznej ANSI, EN166 oraz  Military V0. Ta ostatnia norma wymaga wytrzymałość gogli wobec pocisków 5.56 mm poruszających się z prędkością 594-612 km/h. Wizjer dodatkowo posiada od wewnątrz certyfikowaną powłokę Anti-fog, ograniczającą zjawisko osadzania się pary wodnej na wizjerze. Natomiast na zewnętrznej części znajduje się powłoka T-SHELL ANTI SCRATCH, która ogranicza zarysowania i zdecydowanie wydłuża żywotność wizjera. W skład zestawy wchodzą dwa wizjery w różnych kolorach dzięki czemu w łatwy sposób można dostosować gogle do zmieniających się sytuacji taktycznych, warunków otoczenia czy oświetlenia. System mocowania gogli oparty jest na elastycznym i regulowanym pasku, który jest przymocowany do ramki przy pomocy dwóch obrotowych zatrzasków. Na pasku znajduje się również przelotowy ochraniacz, zabezpieczający gogle gdy nie są używane. 

Goggle Wiley X Spear są również kompatybilne z Wiley X ARC (RAS), czyli systemem mocowania do szyn na hełmach taktycznych. Montaż ten odbywa się przy użyciu specjalnych pasków SPEAR ARC (sprzedawane oddzielnie), które oprócz intuicyjnego mocowania zapewniają dobre dopasowanie, a przede wszystkim nie ma ryzyka, że pasek gogli ześlizgnie się z tyłu kasku w najmniej odpowiednim momencie.
Cały zestaw spakowany jest w lekki, nylonowy worek, który ułatwia transport gogli w plecaku czy torbie.

Normy ochrony:

 • Norma Balistyczna - Spełniają lub przewyższają normy ochrony balistycznej (US) MIL-PRF-32432 Ballistic oraz MCEP (Military Combat Eye Protection). Według normy oprawka i wizjery muszą wytrzymać  uderzenie pociskami / odłamkami o średnicy 5,56 mm, poruszającymi się z prędkością 594-612 km/h (dla gogli).
 • Norma ANSI HVP - Spełniają lub przewyższają normy ochrony optycznej oraz przed uderzeniem rozpędzonych cząstek (US.) ANSI Z87.1. Według normy oprawka i wizjery muszą wytrzymać  uderzenie stalowej kulki o średnicy 6,35 mm, poruszającą się z prędkością 164,6  km/h. Po wykonanej próbie wizjery nie mogą się rozbić oraz muszą pozostać w oprawce. Oprawka również nie może ulec zniszczeniu.
 • Norma EN.166 - Spełniają europejską normę ochrony przed uderzeniem rozpędzonych cząstek (Medium Energy Impact). Według normy oprawka i wizjery muszą wytrzymać  uderzenie stalowej kulki o średnicy 6 mm i wadze 0.86 g, poruszającą się z prędkością 432  km/h (dla gogli). Po wykonanej próbie wizjery nie mogą się rozbić oraz muszą pozostać w oprawce. Oprawka również nie może ulec zniszczeniu.

Cechy produktu:

 • Modułowa konstrukcja pozwalająca w szybki i łatwy sposób wymienić elementy gogli
 • Niski profil ułatwia dopasowanie oraz stosowanie z hełmami taktycznymi i noktowizją
 • Wymienna, piankowa ramka Facial Cavity™ Seal
 • Otwory wentylacyjne w oprawce zabezpieczone przed wnikaniem kurzu
 • Odporne na uszkodzenia i odkształcenia wymienne wizjery z polimeru Selenite
 • Wizjery o dobrych parametrach optycznych bez zniekształceń oraz zapewniające 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB
 • Powłoka T-SHELL ANTI SCRATCH ograniczająca zarysowania wizjera
 • Powłoka ANTI-FOG ograniczająca kondensację pary wodnej na wizjerze
 • Elastyczny, rozciągliwy pasek o szerokości z płynną regulacją obwodu
 • Rękaw z miękkiego materiału chroniący gogle przed zabrudzeniem oraz eliminujący odbłyski wizjera
 • Kompatybilne z systemem Wiley X ARC pozwalającym na bezpośredni montaż do hełmu taktycznego (paski sprzedawane osobno)
 • Dopasowanie do głowy użytkownika - Medium do XXL

Zestaw zawiera:

 • Ramka z paskiem w kolorze Tan
 • Wizjer przezroczysty Clear (transmisja światła 90%)
 • Wizjer przyciemniany Smoke Grey (transmisja światła 15%)
 • Rękaw ochronny na gogle
 • Flanelowy pokrowiec na wizjery
 • Ściereczka 
 • Zapinany rzepem miękki pokrowiec do przenoszenia całego zestawu

 

 
Opis
Kolor Tan

Brak metod dostawy dla tego produktu.

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie