Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Taidea

Taidea – to chiński producent ostrzałek i systemów ostrzących. Firma założona została w 2006 roku i swoją siedzibę ma w mieście Zhongshan w prowincji Guangdong. Już od swojego powstania marka skoncentrowała swoje wysiłki na tworzeniu wysokiej klasy, nowoczesnych materiałów przeznaczonych do ostrzenia noży. Taidea w pewien sposób zrewolucjonizowała rynek ostrzałek, stanowiąc silną konkurencję dla takich gigantów branży jak Lansky czy Spyderco.

Za chińskim producentem przemawiała, rzecz jasna, przede wszystkim cena. Były to jedne z pierwszych ostrzałek, m.in. na polskim rynku, które oferowały podobne rozwiązania, jak droższe modele zachodnich producentów, za znacznie mniejsze pieniądze. Z czasem okazało się, że produkty Taidea daleko wykraczają jednak poza stereotypowe pojmowanie chińskich produktów. Materiały i systemu ostrzące oferowane przez markę okazały się w zasadzie nie ustępować jakością droższym modelom. Tak pozytywne opinie klientów pozwoliły firmie na szybki rozwój. Co więcej, chiński producent dość szybko wyszedł poza produkowanie podstawowych, prostych ostrzałek, proponując klientom skomplikowane i wysoce efektywne systemy ostrzące.

Obecnie Taidea posiada ponad czterdzieści patentów, m.in. dotyczących produkcji ostrzących prętów ceramicznych czy diamentowych. Wyroby chińskiej marki oferowane są w ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie. Produkty firmy cenione są przez rzeszę hobbystów i kolekcjonerów noży. Na tym jednak nie kończy się jej oferta. Chiński producent proponuje także modele przeznaczone dla mniej wymagających klientów. Proste systemy ostrzące zaprojektowane do użycia w kuchni, elektryczne ostrzałki szybko pozwalające przywrócić roboczą ostrość – wszystko to znajduje się w szerokiej gamie wyrobów Taidea. Firma na przestrzeni lat stała się również właścicielem takich marek jak V-SAN, Grinder, Yoyal i Roysha. Dzięki tak szerokiej ofercie od niemal dwóch dekad producent zapewnia materiały i systemy ostrzące bardziej i mniej wymagającym klientom na całym świecie. Marka posiada certyfikat ISO9001, potwierdzający rygorystyczne normy produkcyjne oraz ISO14001, poświadczający odpowiedzialną politykę środowiskową.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór kamieni ostrzących Taidea. Chińska firma przez lata obecności na rynku potwierdziła wyśmienitą jakość swoich produktów. Jeśli więc potrzebujesz sprawdzonych ostrzałek, na pewno zainteresuje Cię oferta marki.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się