Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Delta Optical

Delta Optical – To polska firma zajmująca się produkcją wysokiej klasy optyki takiej jak m.in. teleskopy, mikroskopy, lunety i lornetki. Założona w 2002 roku marka od początków istnienia stawia sobie za cel dostarczanie produktów najwyższej możliwej jakości w przystępnej cenie. Historia powstania Delta Optical wiąże się z grupą pasjonatów, którzy na wiele lat przede założeniem firmy używali, testowali i interesowali się sprzętem optycznym. Bogate doświadczenie i wiedza oraz przekucie swojej pasji w pracę dały efekt w postaci świetnie prosperującej marki, która w niedługim czasie stała się jednym z liderów rynku.

Jak mówią sami twórcy „Rozwijamy się razem z szerokim gronem naszych klientów, wspólnie szukając wiedzy, informacji i po prostu czystego piękna płynącego z obserwacji wszechświata.”, co potwierdza stały rozwój oferty polskiego producenta. Wciąż, jednym z głównych założeń Delta Optical, pozostaje zapewnienie jak najlepszego stosunku ceny do jakości produktów. Z tego powodu polska marka trafia nie tylko do profesjonalistów, ale i licznych hobbystów zajmujących się obserwacją przyrody, astronomią czy strzelectwem.

O jakości wyrobów Delta Optical świadczy sama ich popularność. Lornetki i lunety z serii Titanium to najpopularniejszy sprzęt optyczny wśród myśliwych w Polsce i Europie środkowo-wschodniej. Optyka polskiej marki chętnie wykorzystywana jest również przez profesjonalistów – np. polskie służby mundurowe (policja, straż graniczna, służby ochrony portów lotniczych). Ponadto Delta Optical jest wyłącznym dostawcą sprzętu optycznego dla TOPR. Gdy chodzi o ratowanie ludzkie życia, liczą się tylko najlepsze produkty dostępne na rynku. Duża część modeli marki jest także testowana przez niemiecki instytut DEVA. Producenci wciąż pozostają pasjonatami, tak jak w czasach założenia firmy, stąd ciągłe dążenie do dostarczania najlepszego możliwego sprzętu i potrzeba dalszego rozwoju.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę lornetek Delta Optical. Jeśli więc zajmujesz się w wolnym czasie obserwacją przyrody, polujesz lub potrzebujesz wysokiej klasy narzędzia do swojej pracy, na pewno znajdziesz coś dla siebie w asortymencie polskiego producenta.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się