Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Technoframes

Technoframes – to włoska firma produkująca zbijaki i akcesoria do broni palnej. Marka założona została w 2007 roku przez Mauro Vedovello. Postanowił on przekuć doświadczenie, które zdobył obserwując i pracując w firmie ojca, w zupełnie nowy projekt. Podczas gdy założona ponad pół wieku temu VEGA zajmowała się produkcją skomplikowanego przedmiotów dla takich sektorów jak robotyka, automatyka, medycyna czy przemysł zbrojeniowy, Mauro Vedovello spróbował zająć inną niszę w rynku. Misją Technoframes stało się zapewnienie wszystkiego co potrzebne dla strzelców – zarówno profesjonalnych, sportowych czy hobbystów, jak i myśliwych lub kolekcjonerów.

Firma jasno przedstawia swoje wartości – nowoczesność, funkcjonalność, design, innowacje techniczne, wysoka jakość i współczesne metody produkcji. Wszystko to prowadzi do tworzenia przez Technoframes naprawdę wysokiej klasy wyrobów. Sam twórca mówi, że decyzja o założeniu marki spowodowana była pasją do wprowadzania piękna i innowacji do świata broni palnej, która od zawsze go fascynowała.

Oferta włoskiego producenta dzieli się na trzy zasadnicze linie – futerały na amunicję, na broń, oraz repliki amunicji – zbijaki. We wszystkich tych wyrobach marka stara się konsultować nowe projekty z użytkownikami, tak by zoptymalizować ich funkcjonalność. Dzięki temu każdy produkt marki jest sprawdzony w użyciu i doskonale sprawdza się w roli, do której został przewidziany.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór zbijaków produkcji Technoframes. Każdy użytkownik broni palnej dobrze zdaje sobie sprawę jak istotny jest trening bezstrzałowy (tzw. trening „na sucho”). By podczas oddawania tysięcy ćwiczebnych strzałów nie uszkodzić elementów broni (np. iglicy), poleca się stosowanie tego typu zbijaków. Jeśli więc poszukujesz tego typu wyrobów, na pewno spodoba Ci się oferta włoskiego producenta.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się