Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Kamizelki 5.11

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej jakości kamizelek taktycznych Plate Carrier amerykańskiego producenta 5.11 Tactical. Dostosowane do przenoszenia płyt balistycznych, te kamizelki są wytrzymałe i funkcjonalne, stworzone z najwyższej jakości materiałów. Produkty 5.11 zdobyły zaufanie sił porządkowych, wojska i entuzjastów outdooru na całym świecie. Kamizelki taktyczne 5.11 sprawdziły się w ciężkich, frontowych warunkach podczas wojny w Ukrainie. Co ciekawe kamizelki 5.11 wykorzystywane są nie tylko w działaniach militarnych. Kamizelki plate carrier stały się jednym z podstawowych narzędzi w treningach CorssFit, dodaje dodatkowy ciężar do treningu, zmuszając ciało do pracy z większą intensywnością . Powstało wiele planów treningowych wykorzystujących kamizelki taktycznie, z których najbardziej znany jest ekstremalny Murph Challenge. Trening ten składa się z biegu na 1 milę, 100 podciągnięć, 200 pompek, 300 przysiadów i kolejnego biegu na 1 milę, a wszystko to w obciążonej kamizelce taktycznej !

W sklepie e-militaria.pl oferujemy pełną gamę kamizelek Plate Carrier 5.11 Tactical, zapewniających nie tylko bezpieczeństwo, ale także wysoki komfort użytkowania.

Czytaj więcejPokaż mniej
Kamizelki Taktyczne

Kamizelka 5.11 Tac Tec Plate Carrier - Multicam (56385-186)

1 295,00 zł
5.11 Tac Tec Plate Carrier Multicam (56100-186) został zaprojektowany aby zapewnić użytkownikowi jak najlepsze dopasowanie i swobodę ruchów, przy zachowaniu pełnej swobody ruchów w każdej płaszczyźnie.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się