Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Double-Alpha Academy

Pasy Strzeleckie

Pas DAA IPSC Premium Belt - Czarny

245,00 zł
DAA IPSC Premium Belt to najnowszy pas strzelecki, który łączy w sobie sztywność pasa Competition oraz nowoczesne wykończenie pasa PRO.
Ładownice do Strzelb

Ładownica DAA Do Strzelby na Przedramię - Czarna

89,00 zł
Ładownica DAA przeznaczona do przenoszenia na ramieniu maksymalnie 10 sztuk nabojów do strzelby.
Strzelectwo

Uchwyt DAA Magnetic Ear Muff Belt Clip

33,00 zł
Klips DAA Magnetic Belt Clip for Ear Defenders jest najbardziej praktycznym i przyjaznym dla użytkownika rozwiązaniem do przypinania ochronników słuchu do pasa.
Kabury

Kabura DAA PDR PRO-II CZ SP-01 / Shadow 2 Holster

375,00 zł
Kabura DAA PDR PRO-II Holster została zaprojektowana i stworzona dla strzelców konkurencji dynamicznych IPSC ,zwłaszcza w klasach Single Stack, Production czy Standard.
Strzelectwo

Cele do Treningu na Sucho DAA Dry-Fire Target Set - IPSC

99,00 zł
DAA Dry-Fire Target Set (Classic-IPSC) to odpowiednio przeskalowane w dół cele wykonane z drewna, przeznaczone do tzw. treningu na sucho.
Ładownice Pistoletowe

Ładownica IPSC DAA Racer Magazine Pouch - Czerwona

155,00 zł
Pojedyncza ładownica IPSC holenderskiej firmy Double Alpha Academy (DAA), przeznaczona do przenoszenia magazynków pistoletowych na amunicję kal. 9mm
Pasy Strzeleckie

Pas DAA IPSC Premium Belt - Niebieski

245,00 zł
DAA IPSC Premium Belt to najnowszy pas strzelecki, który łączy w sobie sztywność pasa Competition oraz nowoczesne wykończenie pasa PRO.
Strzelectwo

Torba DAA Classic IPSC Target Bag - Czarna

115,00 zł
Torba na tarcze IPSC holenderskiej firmy Double Alpha Academy. Główna komora zapinana jest na zamek błyskawiczny, pomieści do 20 pełnowymiarowych tarcz IPSC.
Kabury

Kabura DAA IDPA PDR PRO-II Canik TP9SF Holster

299,00 zł
DAA IDPA PDR PRO-II Holster to najlepszy przykład jak powinna przebiegać ewolucja udanej kabury stworzonej dla strzelców większości konkurencji dynamicznych IPSC.

Double Alpha Academy – Ten holenderski producent zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości sprzętu dla potrzeb strzelectwa dynamicznego i praktycznego. Podobnie jak w przypadku wielu firm w branży, DAA wychodzi z założenia, że najlepszy sprzęt dla pasjonatów, mogą dostarczyć tylko inni pasjonaci. Biorąc pod uwagę popularność produktów firmy, to założenie w pełni się sprawdza. Choć historia Double Alpha Academy trwa zaledwie 15 lat, już z pełną świadomością można mówić o nich jako liderach rynku strzelectwa praktycznego.

Podobnie jak CED (które zresztą od 2012 roku pozostaje bliskim partnerem DAA, m.in. projektując wspólne produkty), holenderska firma poza produkowaniem sprzętu strzeleckiego bardzo aktywnie włącza się w promocję i sponsorowanie tego sportu. To także wpływa na ogromną popularność marki, oraz olbrzymi feedback który Double Alpha Academy otrzymuje od profesjonalnych sportowców IPSC, IPDA czy USPSA. Właśnie dzięki weryfikowaniu jakości projektów oraz dokładności wykonania firma stale się rozwija i może wprowadzać kolejne, przemyślane innowacje.

Obecnie sieć dystrybucji DAA to ponad 180 sprzedawców i dystrybutorów na całym świecie i liczba ta wciąż się powiększa. Firma szuka kolejnych partnerów, we współpracy z którymi projektuje i dostarcza kolejne innowacyjne produkty, a wyroby z charakterystycznym logo Double Alpha Academy widać w zasadzie na każdych zawodach strzelectwa dynamicznego. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych produktów holenderskiej marki, w tym okulary strzeleckie, kabury i ładownice, timery oraz wiele innych. Jeśli zajmujesz się strzelectwem dynamicznym, asortyment DAA zapewni Ci niemal wszystko czego możesz potrzebować.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się