Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Double-Alpha Academy

Double Alpha Academy – Ten holenderski producent zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości sprzętu dla potrzeb strzelectwa dynamicznego i praktycznego. Podobnie jak w przypadku wielu firm w branży, DAA wychodzi z założenia, że najlepszy sprzęt dla pasjonatów, mogą dostarczyć tylko inni pasjonaci. Biorąc pod uwagę popularność produktów firmy, to założenie w pełni się sprawdza. Choć historia Double Alpha Academy trwa zaledwie 15 lat, już z pełną świadomością można mówić o nich jako liderach rynku strzelectwa praktycznego.

Podobnie jak CED (które zresztą od 2012 roku pozostaje bliskim partnerem DAA, m.in. projektując wspólne produkty), holenderska firma poza produkowaniem sprzętu strzeleckiego bardzo aktywnie włącza się w promocję i sponsorowanie tego sportu. To także wpływa na ogromną popularność marki, oraz olbrzymi feedback który Double Alpha Academy otrzymuje od profesjonalnych sportowców IPSC, IPDA czy USPSA. Właśnie dzięki weryfikowaniu jakości projektów oraz dokładności wykonania firma stale się rozwija i może wprowadzać kolejne, przemyślane innowacje.

Obecnie sieć dystrybucji DAA to ponad 180 sprzedawców i dystrybutorów na całym świecie i liczba ta wciąż się powiększa. Firma szuka kolejnych partnerów, we współpracy z którymi projektuje i dostarcza kolejne innowacyjne produkty, a wyroby z charakterystycznym logo Double Alpha Academy widać w zasadzie na każdych zawodach strzelectwa dynamicznego. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych produktów holenderskiej marki, w tym okulary strzeleckie, kabury i ładownice, timery oraz wiele innych. Jeśli zajmujesz się strzelectwem dynamicznym, asortyment DAA zapewni Ci niemal wszystko czego możesz potrzebować.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się