Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Długość
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Bayonet

Pasy 45 mm

Pas Bayonet COMBAT Heavy Duty 45mm AustriAlpin Nautic - Czarny

179,99 zł
Bayonet COMBAT HEAVY DUTY Belt to ogólnoużytkowy pas do spodni ,wykonany na bazie średnio sztywnej taśmy, która pozwoli na przenoszenie lekkiego oporządzenia lub kabury.
Pasy Bayonet

Pas Bayonet Thirdline AustriAlpin Cobra D-Ring 45 mm - Oliwkowy

279,00 zł
Bayonet Thirdline Belt to wykonany z podwójnej taśmy pas, przeznaczony do noszenia broni, amunicji, oprzyrządowania. Pas ma wystarczającą sztywność, aby się nie uginał nawet pod znacznym ciężarem.
Pasy 45 mm

Pas Bayonet AustriAlpin Cobra Comfort & Safe - Coyote

179,00 zł
Bayonet Cobra Comfort & Safe Belt to ogólnoużytkowy pas do spodni wyposażony w klamrę Cobra firmy AustriAlpin oraz pętlę na karabinek.

Bayonet - pasy taktyczne z klamrami Cobra made in Poland

Bayonet – Ta polska firma produkująca pasy taktyczne powstała jak większość najlepszych marek produkcyjnych – z potrzeby stworzenia najlepszego produktu. Jej założenie nie było więc zabiegiem marketingowców, czy kolejnym „pomysłem na biznes”, a naturalną konsekwencją prac nad stworzeniem doskonałego pasa do spodni. Początek wyglądał podobnie jak w wielu przypadkach – z braku satysfakcjonujących rozwiązań na rynku twórca Bayonet – Grzegorz Baranowski postanowił sam stworzyć pas dopasowany do jego potrzeb. Na podstawie posiadanych doświadczeń i wiedzy powstały więc pierwsze wersje projektu. Pierwszy wyrób trafił do kolegi, kolejne do następnych znajomych, a potem następne i następne…

Pasy Bayonet - dopracowane w najdrobniejszych szczegółach

W tym czasie autor miał możliwość przetestowania dziesiątek różnych taśm, zarówno polskiej, jak i zagranicznej produkcji. Także różne rodzaje klamer czy nici były sprawdzane i testowane w poszukiwaniu najlepszego zestawu. Ostatecznie po niezliczonych próbach twórca Bayonet osiągnął to na czym mu zależał, a więc stworzył po prostu pas, którego sam chciał używać. Powiedzenie, że jest to pas idealny, byłoby jednak nieprawdą o tyle, że sam producent cały czas udoskonala swoją konstrukcję, wprowadza innowacje i szuka nowinek technologicznych, które jeszcze w jakiś sposób mogłyby udoskonalić wyrób. Obecnie wiele marek inspiruje się pasami od polskiego producenta, co pokazuje jak udana jest to konstrukcja.

Nasza oferta pasów Bayonet to wiele różnych modeli w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Potrzebujesz pasa do służby na którym będziesz przenosił kaburę, typowego pasa do strzelania dynamicznego, czy może czegoś do codziennego użytku? W ofercie Bayonet na pewno znajdziesz coś idealnego dla Twoich potrzeb !

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się