Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Długość
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Bayonet

Bayonet - pasy taktyczne z klamrami Cobra made in Poland

Bayonet – Ta polska firma produkująca pasy taktyczne powstała jak większość najlepszych marek produkcyjnych – z potrzeby stworzenia najlepszego produktu. Jej założenie nie było więc zabiegiem marketingowców, czy kolejnym „pomysłem na biznes”, a naturalną konsekwencją prac nad stworzeniem doskonałego pasa do spodni. Początek wyglądał podobnie jak w wielu przypadkach – z braku satysfakcjonujących rozwiązań na rynku twórca Bayonet – Grzegorz Baranowski postanowił sam stworzyć pas dopasowany do jego potrzeb. Na podstawie posiadanych doświadczeń i wiedzy powstały więc pierwsze wersje projektu. Pierwszy wyrób trafił do kolegi, kolejne do następnych znajomych, a potem następne i następne…

Pasy Bayonet - dopracowane w najdrobniejszych szczegółach

W tym czasie autor miał możliwość przetestowania dziesiątek różnych taśm, zarówno polskiej, jak i zagranicznej produkcji. Także różne rodzaje klamer czy nici były sprawdzane i testowane w poszukiwaniu najlepszego zestawu. Ostatecznie po niezliczonych próbach twórca Bayonet osiągnął to na czym mu zależał, a więc stworzył po prostu pas, którego sam chciał używać. Powiedzenie, że jest to pas idealny, byłoby jednak nieprawdą o tyle, że sam producent cały czas udoskonala swoją konstrukcję, wprowadza innowacje i szuka nowinek technologicznych, które jeszcze w jakiś sposób mogłyby udoskonalić wyrób. Obecnie wiele marek inspiruje się pasami od polskiego producenta, co pokazuje jak udana jest to konstrukcja.

Nasza oferta pasów Bayonet to wiele różnych modeli w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Potrzebujesz pasa do służby na którym będziesz przenosił kaburę, typowego pasa do strzelania dynamicznego, czy może czegoś do codziennego użytku? W ofercie Bayonet na pewno znajdziesz coś idealnego dla Twoich potrzeb !

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się