Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

PWS - Primary Weapons Systems

PWS, czyli Primary Weapons Systems to amerykańska marka zajmująca się produkcją nowoczesnej broni palnej. Firma obecna na rynku od niemal dwudziestu lata dała się poznać miłośnikom strzelectwa na całym świecie, jako oferująca dobrze zaprojektowane produkty wysokiej jakości. Producent dokłada wszelkich starań, by możliwie najlepiej trafiać w rosnące potrzeby rynku i spełniać zapotrzebowanie licznych użytkowników.

Historia PWS zaczęła się w 2008 roku w Boise w stanie Idaho. Firma założona została przez entuzjastów uzbrojenia, którzy od początku stawiali sobie za cel tworzenie produktów możliwie najbardziej podnoszących komfort strzelania. Rozwój marki następował małymi krokami. Wszystko zaczęło się od produkcji urządzeń wylotowych i kompensatorów, przeznaczonych zarówno na broń systemu AR, jak i AK. Lata doświadczeń z obiema platformami pozwoliły wyciągnąć z nich to, co najlepsze. PWS postawiło ostatecznie na produkcję tłokowych karabinków AR-15, koncentrując się jednocześnie na zmniejszeniu awaryjności broni przy dużym nastrzale, czy niekorzystnych warunkach.

Wszystkie elementy broni produkcji PWS wykonywane są z użyciem obrabiarek CNC. Pozwala to na uzyskanie maksymalnej precyzji i doskonałego spasowania części, które przekłada się na możliwie najwyższą kulturę pracy broni. Większość produkcji odbywa się w parku maszynowym marki w Boise, w amerykańskim stanie Idaho. Wszystkie elementy, których PWS nie wytwarza samemu pozyskiwane są od najwyższej klasy podwykonawców tak, by nie ucierpiała na tym jakość końcowego produktu.

Podstawową linią produktową PWS są karabinki PWS MK1. To nowoczesne karabinki systemu AR-15, wyposażone w szereg innowacyjnych, nowoczesnych technologii. Zastosowanie montażu PicLok na łożu pozwala korzystać z akcesoriów przeznaczony na Picatinny lub MLOK. Kute uppery i lowery gwarantują świetną wytrzymałość, przy zachowaniu stosunkowo niskiej masy. Tłokowy system karabinka przekłada się z kolei na wyjątkowo wysoką kulturę pracy. Drugą również popularną linią produktową są karabinki PWS MK2. Broń ta cechuje się wyjątkową celnością, przy jednoczesnym utrzymaniu równie wysokiej kultury pracy autorskiego systemu tłokowego.

PWS pozostaje świetną propozycją w kategorii współczesnych karabinków systemu AR. Innowacyjna konstrukcja w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami i materiałami daje w efekcie świetną broń której można zaufać. Nic więc dziwnego, że produkty PWS od lat zyskują rzesze zwolenników na całym świecie. Jeśli więc szukasz karabinka dla siebie koniecznie zwróć uwagę na broń tego amerykańskiego producenta. W szerokiej ofercie produktów PWS, w e-militaria.pl z pewnością znajdziesz to, czego szukasz!

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się