Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,2/5)Bazuje na 6 ocenach produktów i na 4 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Cele i Tarcze

Cele i tarcze – W tej kategorii proponujemy państwu najwyższej jakości cele i tarcze, zwłaszcza do strzelectwa dynamicznego. Dzięki nim prowadzony trening może być jeszcze efektywniejszy, dając możliwość maksymalnego zbliżenia się do realiów znanych z profesjonalnych zawodów IPSC, IDPA etc.

Wysoka jakość wykonania celów metalowych takich jak poppery, czy ringery jest kluczowa dla ich wytrzymałości. Przekłada się ona również bezpośrednio na bezpieczeństwo strzelającego. Tylko wybór takich materiałów jak odpowiednio gruby Hardox pozwala osiągnąć najlepsze efekty. Z tego rodzaju stali (Hardox 600) o grubości 10mm wykonywane są oferowane przez nas cele polskiej marki Helikon-Tex.

W ofercie posiadamy także stojaki umożliwiające łatwy i wygodny montaż celów, a także gotowe zestawy pozwalające na komfortowy trening. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz również cele zaprojektowane z myślą o treningu na sucho. Każdy strzelec wie jak istotny jest ten rodzaj treningu dla stałego podnoszenia umiejętności. Dzięki odpowiedniemu przeskalowaniu celów znanych ze strzelań IPSC możemy w prosty sposób symulować strzelania na 15, 20 lub 30 metrów wieszając tarcze na ścianie 2,5-3m od nas.

Wybór odpowiednich celów w znacznym stopniu przekłada się na efektywność i bezpieczeństwo treningu strzeleckiego. W asortymencie e-militaria.pl proponujemy przede wszystkim wyroby cenionej polskiej marki Helikon-Tex. Szukając tarcz i celów odpowiednich do swoich potrzeb koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się