Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Propper

Propper – to amerykańska firma zajmująca się produkcją odzieży wojskowej, jeden z największych jej producentów na świecie. Dzieje marki rozpoczęły się ponad pół wieku tym, od kontraktu z 1967 roku na ikoniczne białe „Dixie Cups” – czapki Marynarki Wojennej USA. Od tego jednego, szczególnego kontraktu firma przebyła długą drogę, obecnie mogąc się szczycić wyprodukowaniem ponad stu dwudziestu milionów (!) produktów.

Obecnie Propper jest jednym z największych wytwórców wyrobów dla potrzeb amerykańskiej armii. Ponadto marka ma w swojej ofercie odzież i wyposażenie przeznaczone także dla innych służb mundurowych, oraz rynku cywilnego. Wśród filarów swojej działalności Propper wymienia takie wartości jak precyzja, wytrzymałość, komfort i styl. Niewątpliwie popularności produktów firmy potwierdza, że wywiązuje się ona z realizacji tych założeń. Od lat produkty marki cieszą się niesłabnącą popularnością także wśród entuzjastów sprzętu militarnego na całym świecie. Natomiast sam fakt dostarczania produktów dla potrzeb największej armii świata od tak długiego czasu, jest doskonałym potwierdzeniem ich jakości. Warto podkreślić, że Propper nie stoi w miejscu, wciąż projektując i wykonując nowe wyroby dla szybko zmieniających się potrzeb współczesnego pola walki.

Wsród czołowych produktów firmy, poza wspomnianymi już „Dixie Cups” szczególne miejsce zajmuje mundur BDU (Battle Dress Uniform). Ten kultowy dziś wzór wykorzystywany był przez U.S. Army, Navy, Airforce i Marine Corps przez ponad trzydzieści lat, a obecnie jest chętnie kopiowany i wykorzystywany przez wszystkich największych producentów odzieży taktycznej. Także używany współcześnie mundur ACU (Army Combat Uniform) produkowany jest przez Proppera. Jednak produkty amerykańskiej marki to nie tylko sprzęt wojskowy, ale też wyroby adresowane do innych służb mundurowych. Tu na uwagę szczególnie zasługuje system balistyczny 4PV (four panel armour) oferujący znacznie wyższy komfort i bezpieczeństwo od klasycznych kamizelek typu „clamshell”. Ponadto Propper produkuje szereg mundurów, ładownic i wyposażenia taktycznego przeznaczonego dla policji. Przez lata obecności na rynku firma zdobyła 7 nagród Defense Logistics Agency (agencja logistyki obronnej USA). M.in. dwukrotnie, w 2014 i 2015 DLA Silver Supplier, w 2011 Employer Partnership of the Armed Forces, czy Vendor of the Year w 1995 roku.

Oferta amerykańskiej firmy stale się powiększa oferując nowe produkty dla rynku cywilnego, różnych służb mundurowych, czy realizując kolejne kontrakty dla armii USA. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne produkty Propper. Marka jest obecnie klasą samą w sobie, sprawdzoną w boju przez dziesięciolecia. Szukając niezawodnego sprzętu koniecznie zapoznaj się z produktami tej marki.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się