StarForce

Starforce – to niemiecki producent obuwia militarnego i taktycznego. Buty marki wykonywane są z najlepszej jakości materiałów syntetycznych i naturalnych. Wszystkie modele w ofercie firmy projektowane są z myślą o działalności służb mundurowych. Przemyślane konstrukcje oraz restrykcyjne normy wytrzymałości przekładają się na bardzo dobry efekt. Dzięki temu wyroby niemieckiego producenta są częstym wyborem funkcjonariuszy różnych służb w wielu krajach.

W ofercie StarForce znajdziemy zarówno typowe, wysokie obuwie taktyczne, jak i niższe modele, dające znacznie większą wygodę i lekkość konstrukcji, przy jednoczesnym zachowaniu istotnych parametrów takich jak wytrzymałość i bezpieczeństwo. Niemiecka firma w swoich produktach stosuje innowacyjne technologie i materiały takie jak wodoodporna skóra STARGRAIN©, warstwa izolacyjna THERMO CONTROL© czy antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa SUPERGRIP©. Do czołowych modeli w asortymencie StarForce zaliczyć można takie buty, jak Combat, Commander czy Panzerguard.

W naszym sklepie znajdziesz rozmaite podstawowe modele produkcji niemieckiej firmy. Jeśli szukasz dobrego jakościowo obuwia taktycznego w rozsądnej cenie, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w ofercie StarForce.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się