Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Olight

Olight – to firma zajmująca się produkcją wysokiej klasy latarek, jedna z najpopularniejszych marek obecnych na rynku. Mimo szerokiej rozpoznawalności w branży, historia Olight zaczęła się niespełna piętnaście lat temu, w 2006 roku. Początkowym celem marki było tworzenie latarek dla potrzeb outdooru. Szybki sukces, spowodowany bardzo dobrą jakością wyrobów, przyczynił się do zainteresowania ze strony branży militarnej. W związku z tym firma zmieniła profil swojej działalności, koncentrując się na rynku taktycznym i tworzenia specjalistycznych modeli spełniających potrzeby funkcjonariuszy służb mundurowych etc. Przełomem było wypuszczenie na rynek serii M, która okazała się sprzedażowym hitem, dzięki swojej wytrzymałości, jakości i racjonalnej cenie. Firma nie spoczęła jednak na laurach, tworząc kolejne, cieszące się dużą popularnością serie – mocnych latarek SR, bardzo kompaktowej linii S baton, czy profesjonalnych szperaczy X6 marauder. Marka stale opracowywała też kolejne, optymalne sposoby zasilania swoich produktów. Dzięki temu w oferce Olight znajdziemy zarówno latarki zasilane najpopularniejszymi „paluszkami”, czyli bateriami AA oraz AAA, a także wydajniejszymi typami oraz akumulatorami możliwymi do powtórnego ładowania.

Od początku istnienia amerykański producent jasno określa swoje cele. Podstawowym jest po prostu dostarczanie najwyższej jakości latarek, które spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Jak możemy przeczytać na stronie Olight: „Mamy prosty cel: włożyć latarki Olight w ręce największej możliwej liczby ludzi. Dlaczego? Ponieważ uważamy, że nikt nie powinien pozostać w ciemnościach – kropka”. To zdanie dobrze definiuje produkty firmy. Oferta stale się powiększa i nie składa się wyłącznie ze specjalistycznych produktów przeznaczonych dla profesjonalistów. Producent proponuje również wiele modeli przeznaczonych do EDC, czy nawet minimalistycznych latarek-breloków, które można np. przypiąć do kluczy. Stałe innowacje i udoskonalanie już istniejących produktów również przyczyniają się do poprawy komfortu ich użytkowania.

Wszystkie latarki Olight testowane są zgodnie ze standardami ANSI/NEMA FL1-2009. Dzięki temu bardzo łatwo można porównać właściwości konkretnych modeli. W opisie latarki znajdziesz m.in. moc (podaną w lumenach), intensywność i zasięg wiązki, czas pracy czy klasę wodoodporności. Wszystko to powoduje, że nie musisz być specjalistą w tym zakresie, ani ufać nic nie mówiącym marketingowym hasłom. Producent podaje twarde dane, dzięki którym z łatwością sam określisz który model najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Obecnie na ofertę Olight składają się dziesiątki latarek podzielonych na kilka głównych linii produktowych. Asortyment marki wciąż koncentruje się na potrzebach służb mundurowych, zapewniając modele świetnie sprawdzające się w najbardziej wymagających sytuacjach. Inne produkty firmy doskonale spełnią swoje zadanie na co dzień, np. noszone jako element EDC, czy trzymane w domu na wypadek awarii prądu. Poza tym wśród wyrobów Olight znajdziesz także małe, brelokowe latarki (które możesz np. podpiąć do kluczy itd.) oraz wszelkiego rodzaju akcesoria (baterie, akumulatory, ładowarki czy wymienne szkiełka i diody zmieniające barwę światła). W ofercie naszego sklepu znajdziesz dużą gamę latarek Olight. Jeśli potrzebujesz najwyższej klasy latarki, by już nigdy nie „pozostać w ciemnościach”, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się