Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
więcej... mniej
Przeznaczenie
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,9/5)Bazuje na 73 ocenach produktów i na 33 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Ładownice Pistoletowe

Szeroka oferta ładownic pistoletowych czołowych producentów. W ofercie sportowe i taktyczne ładownice pistoletowe. Dzięki zastosowaniu optymalnych do swoich potrzeb ładownic można więc nie tylko chronić magazynki przed zgubieniem, uszkodzeniami, ale przede wszystkim zapewnić bardzo szybkie przeładowanie, co ma szczególne znaczenie w strzelectwie dynamicznym oraz podczas działań taktycznych.

Czytaj więcejPokaż mniej

Ładownice pistoletowe – to bardzo istotny element wyposażenia strzeleckiego. Pozwalają one na wygodne przenoszenie magazynków do broni krótkiej oraz, co najistotniejsze, zapewniają błyskawiczny dostęp do nich. Dzięki zastosowaniu optymalnych do swoich potrzeb ładownic można więc nie tylko chronić magazynki przed zgubieniem, czy mechanicznymi uszkodzeniami, ale również zapewnić bardzo szybkie przeładowanie, co ma szczególne znaczenie w strzelectwie dynamicznym oraz podczas działań taktycznych.

Podstawowym kryterium, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze ładownic pistoletowych, jest materiał ich wykonania. Podobnie jak w przypadku kabur, czy ładownic na inne elementy oporządzenia, również w tym przypadku mamy do czynienia z twardymi i miękkimi ładownicami. Pierwsze wykonane są najczęściej z kydexu lub innego twardego polimeru np. ABSu. Ich zaletą jest przede wszystkim bardzo dobre dopasowanie do używanych magazynków, co pozwala na niekorzystanie z dodatkowych zabezpieczeń. Przenoszone magazynki trzymają się w istocie wyłącznie dzięki tarciu, dzięki czemu dobywając ich nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Z tego powodu świetnie sprawdzają się w strzelectwie dynamicznym, np. IDPA, czy PiRO. W szczególnych rodzajach strzelań dynamicznych np. IPSC dobrze sprawdzić mogą się ładownice magnetyczne, które dzięki prostemu montażowi jeszcze bardziej skracają czas korzystania z nich, pozwalając zaoszczędzić cenne ułamki sekund. Miękkie ładownice pistoletowe najczęściej wykonanie są z cordury i pokrewnych, wytrzymałych materiałów. Zazwyczaj wyposażone są w dodatkowe zabezpieczenia, np. zapinane na rzep, napę, klamrę fastex czy elastyczny ściągacz. Ich zaletą jest przede wszystkim waga, lepsze układanie się na oporządzeniu (co przekłada się na wygodę podczas długotrwałych działań taktycznych) oraz świetne zabezpieczenie magazynków przed ich przypadkową utratą. W dodatku miękkie ładownice pistoletowe często pozwalają na przenoszenie różnych typów magazynków o zbliżonych wymiarach, mogą być także wyposażone w dodatkową regulację wymiarów, jak np. ładownice Helikon COMPETITION Rapid Pistol Pouch®.

Innym kryterium, które należy wziąć pod uwagę wybierając ładownice pistoletowe do swoich potrzeb, jest ich pojemność. W szerokiej ofercie producentów takich jak Helikon-Tex, Direct Action, czy Condor, znaleźć można zarówno pojedyncze, podwójne jak i potrójne modele. Jeśli wiemy, że potrzebujemy przenosić np. trzy lub cztery dodatkowe magazynki, warto pomyśleć o większych ładownicach. Warto jednak zastanowić się czy nie potrzebujemy np. specyficznego ich ułożenia oraz czy szerszy pouch nie będzie kolidował z kaburą lub innym wyposażeniu na naszym pasie strzeleckim. Wybierając ładownice pistoletowe do strzelectwa dynamicznego warto pomyśleć o modelach pojedynczych, wyposażonych dodatkowo w regulację kąta, która znów pozwoli zoptymalizować ich pozycję pod swoje preferencję i oszczędzić kolejne ułamki sekund.

W ofercie sklepu e-militaria.pl znajdziesz ładownice pistoletowe najlepszych producentów, firm takich jak Helikon-Tex, Direct Action, 5.11, czy Condor. Marki te gwarantują najwyższą jakość wykonania i pozwalają nie martwić się o ich trwałość, precyzyjność wykonania i kompatybilność z innymi elementami wyposażenia. Korzystając z wyposażenia tych producentów możemy dostosować oporządzenie idealnie do swoich potrzeb, co przełoży się zarówno na komfort korzystania z nich, jak i osiągi w sporcie strzeleckim. Niezależnie więc, czy potrzebujesz ładownicy na magazynek do broni służbowej, czegoś co sprawdzi się w długotrwałych działaniach taktycznych, czy kolejnego elementu swojego pasa do strzelectwa dynamicznego, ładownice pistoletowe oferowane w e-militaria.pl z pewnością przypadną Ci do gustu.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się