Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,9/5)Bazuje na 11 ocenach produktów i na 7 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Torby Strzeleckie

Szeroki wybór profesjonalnych toreb strzeleckich od najlepszych producentów, 5.11, Helikon, Double Alpha. Torba strzelecka pomieści twój cały ekwipunek niezbędny na strzelnicy, a dzięki dużej ilości kieszeni, oraz organizerom, całe twoje wyposażenie będzie należycie uporządkowane. Szczególnie polecamy wykonane z Cordury, torby strzeleckie Helikon. Tym co je wyróżnia jest system Versatile Insert System dzięki któremu użytkownik może samodzielnie konfigurować układ kieszeni i elementy wyposażenia torby. W skład systemu wchodzą kabury, uchwyty na magazynki, zarówno pistoletowe jak i karabinowe, różnorakie organizery i panele w systemie molle. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą toreb strzeleckich.
Czytaj więcejPokaż mniej

Torby strzeleckie – to produkty przeznaczone do wygodnego przenoszenia sprzętu strzeleckiego. Każda osoba zajmująca się jakiś czas tą aktywnością wie, że ilość oraz masa używanej broni i amunicji sprawia, iż jej przenoszenie często jest po prostu niekomfortowe. Rozwiązania z rynku cywilnego nie są po prostu przeznaczone do noszenia takich obciążeń. Z tego powodu zajmując się profesjonalnie jakąkolwiek dziedziną strzelectwa, warto pomyśleć o odpowiedniej torbie, zaprojektowanej konkretnie z myślą o tym przeznaczeniu.

Obecnie rynek strzelecki jest już rozwinięty do tego stopnia, że z szerokiej oferty wielu producentów warto znaleźć model idealnie trafiający w nasze zapotrzebowanie. Marki takie jak Helikon-Tex, czy CED proponują klientom zróżnicowaną ofertę toreb o różnych pojemnościach i zastosowaniach. Wśród oferowanych produktów znajdują się zarówno niewielkie modele pozwalające na wygodne przenoszenie pistoletu i amunicji, jak i duże pełnowymiarowe torby. Z ich pomocą spokojnie przeniesiemy cały sprzęt potrzebny na strzelnicę. Dodatkowo, dobrze przemyślane kieszenie i przegródki, pozwalają na znacznie lepsze uporządkowanie naszego wyposażenia.

Szczególną uwagę polecamy zwrócić na produkty polskiej marki Helikon-Tex. Znany system Versatile Insert System pozwala na bardzo proste i szybkie konfigurowanie układu kieszeni do własnych potrzeb. Dzięki zastosowanym panelom Velcro personalizacja jest wyjątkowo łatwa. Z ich pomocą w torbie możemy umieścić m.in. organizery, kabury, ładownice, czy uchwyty na magazynki, czyniąc ją nie tylko bardziej pojemną, ale przede wszystkim znacznie lepiej organizując nasze wyposażenie i zachowując porządek, nawet podczas długich wizyt na strzelnicy.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz bardzo szeroki wybór zróżnicowanych toreb strzeleckich najlepszych producentów. Wyroby firmy takich jak Helikon-Tex, 5.11 i Double-Alpha Academy to klasa sama w sobie. Po torby ich produkcji sięgają miłośnicy broni na całym świecie, ceniąc sobie wysoką jakość wykonania i wyjątkową wytrzymałość. Jeśli szukasz torby strzeleckiej idealnej dla siebie, koniecznie zapoznaj się z asortymentem produktów e-militaria.pl

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się