×

Ostrzałka Eze-Lap Pocket Diamond Sharpener Coarse Grit 250 (26C)

Eze-Lap Pocket Diamond Sharpener (26C) to osełka w postaci niewielkiego kamienia pokrytego gruboziarnistym pyłem diamentowym o gradacji Coarse 250, która pozwoli na naprawę ekstremalnie stępionych i zniszczonych krawędzi tnących lub do zmiany kąta ostrzenia.
Czytaj więcejPokaż mniej
70,99 zł
Kolor:
Indeks:
081819002638
Do ulubionych0
Do listy życzeń
Opis

Eze-Lap Pocket Diamond Sharpener (26C) to osełka w postaci niewielkiego kamienia pokrytego gruboziarnistym pyłem diamentowym o gradacji Coarse 250, która pozwoli na naprawę ekstremalnie stępionych i zniszczonych krawędzi tnących lub do zmiany kąta ostrzenia. Dodatkowo ostrzałka posiada specjalne wyżłobienie, przeznaczone do ostrzenia haczyków wędkarskich  Mały rozmiar sprawia że zmieści do kieszeni lub jako niezbędne wyposażenie podczas podróżowania.

Kompaktowe rozmiary kamienia i skórzany pokrowiec zabezpieczający przed uszkodzeniem pozwalają na jego wygodne przenoszenie w kieszeni lub w plecaku. Osełka nadaje się do każdego typu stali oraz ceramiki, nie zaleca się stosowania żadnych olejków, pracujemy na sucho lub przy użyciu wody.

WAŻNE: Wykruszanie się warstwy ściernej w przypadku nowej osełki diamentowej jest rzeczą normalną i powinno ustąpić po dotarciu się osełki. Nie należy jednak stosować dużego nacisku podczas ostrzenia, ponieważ istotnie przyspiesza to zużycie osełki diamentowej, szczególnie w przypadku gradacji wyższych od 600.

Dane techniczne:
  • Ostrzałka z pyłem diamentowym
  • Skórzany pokrowiec
  • Rowek do ostrzenia haczyków
  • Gradacja 250 - Coarse
  • Wymiary: 2,5 x 7,6 cm
  • Wyprodukowano w USA
  • Producent: Eze-Lap
Czytaj więcejPokaż mniej
Szczegóły Produktu
081819002638
Opinie
Nie ma jeszcze recenzji tego produktu.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Powiązane produkty
Ostatnio oglądane

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się